Nawigacja
  Strona Główna
 
  Kontakt

Aktualności:
  Sekretariat
  Rekrutacja 2019/2020

Bądź punktualny
  Plan lekcji
  Dzwonki
  Dni wolne od zajęć

Historia i Galerie:
  Siła 1% dla szkoły
  Historia

Organy szkoły:
  Dyrekcja
  Zarząd Rady Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Administracja i Obsługa

Dla uczniów:
  Pedagog szkolny
  Duszpasterstwo
  Zajęcia dodatkowe
  Świetlica szkolna
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

Dokumentacja:
  Statut
  Program wychowawczy
  Wymagania edukacyjne
  Zgoda na wycieczkę

 
  Oferta - Wynajem sal
 

  Kino Śnieżka

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
DZIEŃ OTWARTY

Zapraszamy do naszej Szkoły 👋 rekrutacja trwa - zwłaszcza do klasy 2, 4 i 7 👍 dzień otwarty 11 czerwca 💐


PLANETARIUM MOBILNE

Dzisiaj był ciekawy dzień w planetarium które przyjechało do nas. Dużo wiedzy o wszechświecie przedstawione w ciekawy sposób


ZDROWIE NA TALERZU wg klasy 6

Żyj smacznie i zdrowo 31 maja - piątek klasa szósta mile zaskoczyła, Panią Małgosię Filar naszą kochaną nauczycielkę techniki (i informatyki), przepięknym nakryciem stołu z własnoręcznie przygotowanymi potrawami z książki Żyj smacznie i zdrowo 6 edycja Programu Edukacyjnego.
Gratulujemy zdolności kucharskich naszym kolegom i koleżankom


POZDROWIENIA Z WYCIECZKI

28,29 maja klasy trzecie gimnazjum i ósma pojechały na dwudniową wycieczkę. Odwiedziły Energylandię oraz zwiedzili Park Miniatur i Park Dinozaurów w Zatorze, W dalszym etapie Wycieczki odwiedzili Wadowice i Kalwaria Zebrzydowską .


W RABKOLANDZIE

Dzisiaj 8 maja uczniowie spędzili dzień w Rabkolandzie . Zaczęliśmy od zwiedzania Muzeum Orderu Uśmiechu a potem testowanie atrakcji Rabkolandu - tylko zabawa. Dziękujemy Dyrekcji Rabkolandu za umożliwienie nieodpłatnego skorzystania ze wszystkich atrakcji .


CZYTANIE PISMA ŚWIĘTEGO

6 maja uczestniczyliśmy w Narodowym czytaniu Pisma Świętego . Najpierw nastąpiła modlitwa czytanymi fragmentami i psalmem z dnia dzisiejszego a potem przypomnienie przez youtube jak ks. Bartczak i ks. prof. Wegrzyniak zachęcają do czytania Biblii. Następnie uczniowie gimnazjum Wojtek, Kamil, Krzysiek i Ania oraz Pani Dorota Siwor czytali fragmentami Ewangelię według Świętego Jana nawet naszych pierwszaków zainteresowało szukanie sigli w Piśmie Świętym ciąg dalszy we czwartek , zachęcamy, żeby przynieść swoje Pismo Święte.


KOLEJNY SUKCES

I są następni ZWYCIĘZCY. 25 kwietnia odbył się II etap (FINAŁ) Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Chorwacji w Instytucie Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ul. Ingardena 3 . GRATULACJE dla naszych Uczniów, którzy zajęli III miejsce: Roch Stolarczyk , Julia Kurańda, Wojtek Krakowiak, Krzysztof Ligarski, Anna Leśny . Był to konkurs grupowy a FINAŁ polegał na rozwiązaniu indywidualnie przez każdego uczestnika testu jednokrotnego wyboru w czasie 60 minut .
Dziękujemy Panu Michałowi Bala za przygotowanie Uczniów do konkursu .


Strona 2 z 59 < 1 2 3 4 5 > >>