ELIMINACJE NA ORLIKU

Cudowny dzień trwał nadal - 26 września 2019r. ponieważ drużyna z naszej szkoły brała udział w eliminacjach w piłce nożnej 6 osobowej( klasy 4-6) na orliku w Rabce . Po ciężkim turnieju zajęli 2 miejsce. W eliminacjach brało udział 7 szkół podstawowych. Gratuluję chłopakom za zaangażowanie a Panu Markowi Hodana dziękujemy za zorganizowanie drużyny .

RAJD IM. SZARLOTY

26 września 2019r. był cudowny dzień w którym, uczniowie naszej szkoły zdobyli II miejsce w rajdzie im. Szaroty Żeleźnica - Odrowąż – Bielanka. Gratulujemy uczestnikom i dziękujemy Pani Wicedyrektor Justynie Wójciak i Panu Pawłowi Kowalcze za zorganizowanie szkolnej drużyny.

ZAJĘCIA Z ROBOTYKI

• Dzisiaj czyli 25 września, odbyły się pierwsze zajęcia z robotyki dla klasy 1 i 2. Dzieci świetnie się bawiły proponowany termin zajęć to środa, co dwa tygodnie, od godziny 15:15.

SPOTKANIE Z PANIĄ POLICJANT

>

> W dniu 19 września odbyło się w naszej szkole spotkanie z Panią Policjantką , która mówiła o bezpieczeństwie w drodze do i ze szkoły a także podczas naszych popołudniowych jazd na rowerze. Bardzo dziękujemy za mile i pouczające spotkanie.

sarcasmOD 23 WRZEŚNIA NOWY PLAN LEKCJI

in lovemiddle fingerpissedprayhilarioushmm!bugswaitthumbs downthumbs upclap
Aktualny plan lekcji znajdziesz w linkach bocznych.
POŻEGNANIE SIOSTRY

19 września podziękowaliśmy Siostrze Wicedyrektor CEAK Urszuli Ściurce za ogromny trud włożony w tworzenie naszej Szkoły.
flower
    Siostra Urszula od 1 września rozpoczęła pracę jako Dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Kielcach. Serdecznie dziękujemy za matczyną troskę Siostry o naszą Szkołę i życzymy wielu łask Bożych oraz samych sukcesów.

80 ROCZNICA NAPAŚCI ZWIĄZKU RADZIECKIEGO NA POLSKĘ

>

W dniu 17 września przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wraz z Opiekunem Panią Dominiką wzięli udział w uroczystościach upamiętniających 80 rocznicę wkroczenia wojsk Związku Radzieckiego na Polskę. O godzinie 9.30 w kościele Marii Magdaleny odbyła się uroczysta Msza święta z udziałem przedstawicieli władz miasta, posłów, senatorów, przedstawicieli szkół, pocztów sztandarowych oraz mieszkańców. Następnie przeszliśmy na cmentarz gdzie złożyliśmy kwiaty. Wzięliśmy również udział w wystąpieniach władz miasta, posłów i radnych.

Strona 2 z 61 < 1 2 3 4 5 > >>