DZIEŃ OTWARTY

Zapraszamy do naszej Szkoły 👋 rekrutacja trwa - zwłaszcza do klasy 2, 4 i 7 👍 dzień otwarty 11 czerwca 💐

PLANETARIUM MOBILNE

Dzisiaj był ciekawy dzień w planetarium które przyjechało do nas. Dużo wiedzy o wszechświecie przedstawione w ciekawy sposób

ZDROWIE NA TALERZU wg klasy 6

Żyj smacznie i zdrowo 31 maja - piątek klasa szósta mile zaskoczyła, Panią Małgosię Filar naszą kochaną nauczycielkę techniki (i informatyki), przepięknym nakryciem stołu z własnoręcznie przygotowanymi potrawami z książki Żyj smacznie i zdrowo 6 edycja Programu Edukacyjnego.
Gratulujemy zdolności kucharskich naszym kolegom i koleżankom

POZDROWIENIA Z WYCIECZKI

28,29 maja klasy trzecie gimnazjum i ósma pojechały na dwudniową wycieczkę. Odwiedziły Energylandię oraz zwiedzili Park Miniatur i Park Dinozaurów w Zatorze, W dalszym etapie Wycieczki odwiedzili Wadowice i Kalwaria Zebrzydowską .

W RABKOLANDZIE

Dzisiaj 8 maja uczniowie spędzili dzień w Rabkolandzie . Zaczęliśmy od zwiedzania Muzeum Orderu Uśmiechu a potem testowanie atrakcji Rabkolandu - tylko zabawa. Dziękujemy Dyrekcji Rabkolandu za umożliwienie nieodpłatnego skorzystania ze wszystkich atrakcji .

CZYTANIE PISMA ŚWIĘTEGO

6 maja uczestniczyliśmy w Narodowym czytaniu Pisma Świętego . Najpierw nastąpiła modlitwa czytanymi fragmentami i psalmem z dnia dzisiejszego a potem przypomnienie przez youtube jak ks. Bartczak i ks. prof. Wegrzyniak zachęcają do czytania Biblii. Następnie uczniowie gimnazjum Wojtek, Kamil, Krzysiek i Ania oraz Pani Dorota Siwor czytali fragmentami Ewangelię według Świętego Jana nawet naszych pierwszaków zainteresowało szukanie sigli w Piśmie Świętym ciąg dalszy we czwartek , zachęcamy, żeby przynieść swoje Pismo Święte.

KOLEJNY SUKCES

I są następni ZWYCIĘZCY. 25 kwietnia odbył się II etap (FINAŁ) Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Chorwacji w Instytucie Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ul. Ingardena 3 . GRATULACJE dla naszych Uczniów, którzy zajęli III miejsce: Roch Stolarczyk , Julia Kurańda, Wojtek Krakowiak, Krzysztof Ligarski, Anna Leśny . Był to konkurs grupowy a FINAŁ polegał na rozwiązaniu indywidualnie przez każdego uczestnika testu jednokrotnego wyboru w czasie 60 minut .
Dziękujemy Panu Michałowi Bala za przygotowanie Uczniów do konkursu .

Strona 2 z 59 < 1 2 3 4 5 > >>