Nawigacja
  Strona Główna
 
  Kontakt

Aktualności:

Bądź punktualny
  Plan lekcji
  Dzwonki
  Dni wolne od zajęć

Historia i Galerie:
  Siła 1% dla szkoły
  Osiągnięcia uczniów
  Galeria 2017/2018
  Galeria 2016/2017
  Galeria 2015/2016
  Galeria archiwum
  Ubiegłe lata
  Historia

Rok Niepodległej
  Orzeł Biały - nasza duma

Rok wolontariatu
  Nasze działania

Organy szkoły:
  Dyrekcja
  Grono Pedagogiczne
  Zarząd Rady Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Administracja i Obsługa

Dla uczniów:
  Pedagog szkolny
  Duszpasterstwo
  Zajęcia dodatkowe
  Świetlica szkolna
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

Grafika komputerowa
  Biały Orzeł-nasza duma"
  Zajęcia świetlicy kl IV
  STOP dopalaczom
  Strony www
  Konkurs ŚDM
  Animacje komputerowe

Twórczość uczniów
  Technika kl IV
  Technika kl VIsp i IIgim
  Plastyka klas II gim
  II Koktajl ARTystyczny
  "Odyseusz"-komiks
  "Autorytet"-prezentacja
  "Bądź blisko ŚDM"
  Kopciuszek XXI wieku

Artykuły:
  Ognisko Patriotyczne
  "Z PIEŚNIĄ PRZEZ POKOLENIA"

Dokumentacja:
  Statut
  Program wychowawczo-profilaktyczny
  Wymagania edukacyjne
  Projekt Edukacyjny
  Zgoda na wycieczkę
  LOGO Szkoły
  Dni wolne od zajęć edukacyjnych

Filmy YouTube
  AVE na YouTube
  Zajęcia artystyczne 2017
  Dzień Dziecka w AVE
  AVE POWER 2016
  II Koktajl ARTystyczny
  Spektakl "DZIADY"
  Kopciuszek XXI wieku
  Chór Rodzinka.Ave
  Zajęcia z WF - Fitness
  Mikołajki w AVE

 
  Oferta - Wynajem sal
 
  Stowarzyszenie Pro Ave

  Kino Śnieżka
  Bank Spółdzielczy w Rabie Wyżnej

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Życzenia Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

27-28.03.2018r.  – to dwa dni Rekolekcji Wielkopostnych w naszej szkole. Naukę rekolekcyjną dla uczniów klas gimnazjalnych prowadził diakon Maciej Ciepielik ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy św. Wincentego á Paulo, który przez nawiązanie do wydarzenia wędrówki Narodu Wybranego przez pustynię przypomniał o potrzebie nieustannego nawracania się. Natomiast klasy szkoły podstawowej spotkały się z s. Stanisławą Krasucką – Szarytką, która ukazała postać św. Stanisława Kostki, jako wzoru dla dzieci i młodzieży w odważnym podejmowaniu zadań codzienności.

Uczniowie kl. 2a i 2b gimnazjum pod kierunkiem p. D. Siwor przygotowali Misterium Męki Pańskiej, w którym wszyscy uczniowie szkoły uczestniczyli pierwszego dnia rekolekcji.

Uczniowie kl. 3a i 3b gimnazjum pod kierunkiem p. M. Biwo przygotowali oprawę muzyczna do Misterium oraz na Mszę św., którą sprawował Ks. Proboszcz Paweł Duźniak w kościele p.w. św. Marii Magdaleny w drugim dniu rekolekcji.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowania i godny przebieg dni rekolekcyjnych

Gratuluję i Dziękuję :-) s Agnieszka




ZAWODY KOSTKOWE 2018 - Kostka Rubika

21.03.2018 roku - I ZAWODY KOSTKOWE 2018 :-)

W AVE zapanowała RUBIKOMANIA. Wszystkim to wyszło na dobre: młodzież uczyła się organizacji imprez szkolnych, promocji i komunikacji. Kostki Rubika stały sie w szkole bardzo popularne a to dzięki kilku zapalonym "kostko-maniakom", którzy swą pasją postanowili "zarazić" innych. Swą wiedzą dzielili się przed zawodami chętnie, nie zważając na rosnącą konkurencję. Kostka zagościła w szkole na dobre!

Koordynatorem ze strony młodzieży był Kamil Ścisłowicz, który współpracował z zespołem swych "kostkowych" kolegów.



Wyniki zawodów:

Przeprowadzono rywalizację w trzech kategoriach:

3x3x3

I miejsce - Patryk Proszkowiec

II miejsce - Krzysztof Ligarski

III miejsce - Marek Siwor


Kategoria dziewcząt


I miejsce - Weronika  Korpak


2x2x2

I miejsce - Kamil Ścisłowicz

II miejsce - Juliusz Nawrot

III miejsce - Michał Filas

SKEWB

I miejsce - Michał Filas

II miejsce - Michał Żurek

III miejsce - Kamil Scisłowicz


Uczniowie czuwali nad całym przedsięwzięciem, począwszy od zorganizowania sponsorów nagród :-) Tu Rada Rodziców przyszła z POMOCĄ. clapWspaniałe puchary ufundował Rodzic Pan Piotr Scisłowicz, clapza co bardzo DZIĘKUJEMY :-)

Aby usprawnić prace sędziów Krzysztof Ligarski uczeń klasy 2b - nasz szkolny "pierwszy informatyk", opracował specjalny program komputerowy - działał bez zarzutów!



Sukcesy lekkoatletów

clapSwój sportowy sezon rozpoczęli lekkoatleci :-) Uczniowie mogą się pochwalić wyśmienitą formą.

W dniu 21.03.2018r. uczniowie klas Szkoły Podstawowej wzięli udział w Lekkoatletycznych Halowych zmaganiach o Puchar Rabki-Zdroju.

Sukcesy zawodników klasy IV Szkoły Podstawowej
Maria Handzel

Wiktoria Halczak

Maksymiliam Gierczyk

Jan Kozłowski

Paweł Bolechowski

Tymoteusz Kwaśniewski

Jakub Karkula


W klasyfikacji generalnej, po podliczeniu wszystkich wyników poszczególnych konkurencji:
bieg /2 okrąż. – 100m./
piłka lekarska 2kg
bieg /10 okrąż. – ok.400m/
skok  w dal z miejsca


Wyniki:

Maksymiliam Gierczyk - I miejsce

Tymoteusz Kwaśniewski - V miejsce


Sukcesy zawodniczek klasy VI Szkoły Podstawowej


W klasyfikacji generalnej, po podliczeniu wszystkich wyników poszczególnych konkurencji:

bieg /2 okrąż. – 100m./
piłka lekarska 2kg
bieg /10 okrąż. – ok.500m/
skok  w dal z miejsca


Wyniki:

Julia Halczak - II miejsce

Karolina Piątkowska - III miejsce

Aleksandra Macalak - VI miejsce 


Wszystkim ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM GRATULUJEMYthumbs up


21.03.2018 Dzień solidarności z chorymi na Downa
OGŁOSZENIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Samorząd Uczniowski ogłasza KONKURS na Najładniejsza Pisankę.

  Prosimy przynosić pisanki do poniedziałku.

UWAGA CZEKAJĄ NA WAS "niepytajki" i NAGRODY!in love


yummy JUTRO SAMORZĄD ZAPRASZA NA SMACZNE KANAPKI yummy

KIERMASZ RUSZA JUŻ OD RANA


Turniej w ukladaniu KOSTKI RUBIKA 2018

Sukcesy w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

thumbs up Sportowe talenty uczniów. clapKolejny raz narciarze i snowboardziści zdali swój egzamin podczas rywalizacji indywidualnej i zespołowej. Liczne trofea podsumowały ich cały zimowy sezon. :-)

Skład narciarzy Szkoły Podstawowej:

Vanessa Kumorowicz

Elżbieta Sosenko

Jan Kozłowski

Paweł Bolechowski

Norbert Zięba

Elżbieta Sosenko - I miejsce Igrzyska Rabka-Zdrój

Elżbieta Sosenko - I miejsce  Igrzyska Powiatu Nowotarskiego

Vanessa Kumorowicz - III miejsce Igrzyska Rabka-Zdrój

Vanessa Kumorowicz - X miejsce Igrzyska Powiatu Nowotarskiego

 



Paweł Bolechowski - III miejsce Igrzyska Powiatu Nowotarskiego



I miejsce - ZESPOŁOWO CHŁOPCY - Igrzyska Rabka-Zdrój

Skład narciarzy Gimnazjum:

Grzegorz Nawara

Kumorowicz Beniamin

Dawid Bolechowski

Marek Siwor

Juliusz Nawrot

Dawid Bolechowski - I miejsce Igrzyska Rabka-Zdrój

Dawid Bolechowski - III miejsce  Igrzyska Powiatu Nowotarskiego

Beniamin Kumorowicz - IX miejsce Igrzyska Powiatu Nowotarskiego




Skład snowboardzistów Gimnazjum:

Czekańska Patrycja

Kacper Zieba

Adrian Szewczyk

Adrian Szewczyk - I miejsce  Igrzyska Powiatu Nowotarskiego


 clapWSZYSTKICH SPORTOWCOM GRATULUJEMY!thumbs up
Strona 5 z 54 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>