Rekrutacja 2021/2022

PIERWSZY RAZ PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO i KOMUNI ŚW.

Pierwszy raz w naszej szkole rozpoczynamy przygotowania klasy 3 do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej w parafii św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju .
Ksiądz Wojciech zaprOSIŁ Rodziców Uczniów klasy 3 na spotkanie w poniedziałek po Mszy wieczornej.
W tamtym tygodniu świętowaliśmy z klasą 4 przyjęcie przez nich w obu parafiach pierwszej Komunii Świętej a dzisiaj 8.X Ksiądz Wojciech rozdał klasie 3 wcześniej, w kościele, poświęcone różańce i tym samym rozpoczęli przygotowania do Pierwszej Spowiedzi I Komunii Świętej.

TECHNIKA W KLASIE V

Uczniowie klasy V poznają tajemnice związane z papierem. Z tej okazji zaprosili jesień do swojej klasy wykonując piękne jesienne drzewa, wykorzystując różne gatunki papieru.

RÓŻANIEC DZIECI ŚWIATA

ŚWIETLICOWE EKSPERYMENTY

Ale dziś było cudownie na świetlicy poznawaliśmy właściwości mydła za pomocą prostego eksperymentu: na talerzyku z mlekiem wylewaliśmy farby, a potem za pomocą dotknięcia pędzelkiem z mydłem, wszystkie kolory zaczęły uciekać na brzeg talerza. Od dziś każdy wie jak bakterie uciekają z naszych dłoni kiedy myjemy je mydłem happy

ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

20.IX Na świetlicy zawsze znajdujemy czas na twórczą aktywność. Nasze uczennice i uczniowie z wielkim zapałem malują, eksperymentują i konstruują rozwijając swoje zdolności manualne oraz kreatywne myślenie potrzebne w nauce każdego przedmiotu.

SZKOLNA MSZA ŚWIETA

Każdy czwartek to u nas wyjątkowy dzień dzień wspólnej Eucharystii przez czas epidemiczny przeżywany wyłącznie w klasowej grupie w tym tygodniu miała klasa 5, a ponieważ większość nie miała możliwości przeżywać uroczyście Pierwszej Rocznicy Komunii Świętej to postanowiliśmy właśnie dzisiaj przypomnieć sobie dzień Pierwszej Komunii Świętej.
Ważne chwile miała także rano klasa Pierwsza, kiedy przyszła na katechezę o Mszy świętej ze wszystkimi Katechetami w szkole.

NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021
Nowy Rok Szkolny 2020/2021

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021.
Z uwagi na trudny okres w szkole obowiązują zasady , które musza przestrzegać zarówno uczniowie jak i pracownicy

Strona 5 z 73 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>