Nawigacja
  Strona Główna
 
  Kontakt

Aktualności:
  Sekretariat
  Rekrutacja 2019/2020

Bądź punktualny
  Plan lekcji
  Dzwonki
  Dni wolne od zajęć

Historia i Galerie:
  Siła 1% dla szkoły
  Historia

Organy szkoły:
  Dyrekcja
  Zarząd Rady Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Administracja i Obsługa

Dla uczniów:
  Pedagog szkolny
  Duszpasterstwo
  Zajęcia dodatkowe
  Świetlica szkolna
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

Dokumentacja:
  Statut
  Program wychowawczy
  Wymagania edukacyjne
  Zgoda na wycieczkę

 
  Oferta - Wynajem sal
 

  Kino Śnieżka

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
WALLENTYNKI

WALENTYNKOWO - KARNAWAŁOWO 14.02.2019
14 LUTEGO od rana walentynkowo, dużo słodkości i serdeczności no i oczywiście poczta walentynkowa. Natomiast po lekcjach przebraliśmy się i na ball. Za najlepsze przebrania były nagrody.

DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNĄ ZABAWĘ

PODZIĘKOWANIA

13 lutego w naszej szkole odbyła się gala podziękowań Uczniom za pomoc podczas ferii w przeprowadzce, za napisanie wiersza o Świętej Rodzinie, naszej szkole i rodzinach oraz za podjęcie posługi podczas Uroczystego poświęceniu Szkoły 12 lutego, we wtorek .
Dyrekcja Szkoły jeszcze raz serdecznie dziękuje za wszelkie inicjatywy Uczniów i ofiarną pracę na rzecz szkoły. Wybrzmiały także piękne podziękowania dla grona Pedagogicznego i wszystkich Pracowników.


NABÓR DO NASZJ SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2019/2020


Oferta Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu
na rok szkolny 2019/ 2020 !

Bardzo prosimy o zapoznanie się z ofertą oraz terminami naboru. Wszystkie dokumenty można pobrać w zakładce Rekrutacja 2019/2020


TERMINY REKRUTACJI
WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA
W dniu 09.01.2019 r. uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum zwiedzili były niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny KL Auschwitz - Birkenau.
Podczas zwiedzania pierwszego obozu (Auschwitz I), została przybliżona tematyka reżimu obozowego, rejestracji oraz egzekucji więźniów. Ponadto, młodzież mogła zobaczyć jak funkcjonowała komora gazowa oraz krematorium. Następnie, udaliśmy się do drugiego obozu - Auschwitz II Birkenau. W tym miejscu szeroko przedstawiono nam warunki transportu do obozu, selekcje nowo przybyłych więźniów oraz sposób mordowania w komorach gazowych. Zwiedziliśmy również jeden z baraków, gdzie naocznie mogliśmy się przekonać o trudnych warunkach egzystencji w obozie. Przez cały czas zwiedzania, uczniowie zachowywali powagę należną dla zwiedzanego miejsca.
.

 


ORSZAK TRZECH KRÓLI
Dziękujemy naszym Uczniom za dzisiejsze zaangażowanie przy Orszaku Trzech Króli przy rozdawaniu przed kościołem św. Teresy koron i naklejek oraz w Amfiteatrze śpiewników i pysznych pączków, faworków. Dziękuję Ani S. , Weronice K. , Ali M. , Laurze K. , Ani L., Miriam H., Ani M., Pawełkowi B., Łukaszowi C. i Pawełkowi C. oraz nauczycielom, którzy otoczyli ich troskliwą opieką. .

 


ROK 2019

NOWY ROK 2019Tyle wart jest nasz rok,
ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości,
współczucia, dobroci i pociechy.

Kard. Stefan Wyszyński

 


GRUDNIOWE WYDARZENIA

WIGILIA W SZKOLE Minął wielki i ważny dzień obchody Święta Patrona naszej Szkoły już wczoraj, Grupa Teatralna prowadzona przez p. Aleksandrę Szeligę i p. Justynę Wójciak, wystawiła przedstawienie Wigilia Karoliny, dla Pacjentów ŚCRU oraz Uczniów i Nauczycieli ZS przy ŚCRU na czele z Dyrekcją Szkoły . Wśród Gości był także Ks. Mariusz Susek i S. Urszula Ściurka .


 


21.XII w ten dzień rozpoczęliśmy od wspólnej Eucharystii oprawionej przez ks. Proboszcza Pawła Duźniaka, następnie wszyscy zobaczyliśmy przedstawienie "Wigilia Karoliny".

Po krótkiej przerwie odbył się Szkolny Konkurs Kolęd, który w kategorii klasy I-VI zdecydowanie wygrała klasa I a w kategorii klas starszych klasa VII. Następnie uczniowie składali sobie życzenia i dzielili się opłatkiem w gronie klasowym.

BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO Odwiedzili nas Harcerze z Panią Renatą Możdżeń na czele i przekazali naszej szkole Betlejemskie Światełko Pokoju. Tegorocznym hasłem BŚP jest Światło, które łączy , bardzo dziękujemy nie zgasimy Światełka do Wigilii


 

BIEG MIKOŁAJKOWY Rabczański Park Zdrojowy dnia 7 grudnia wypełnił się czerwonym kolorem, który w tym miejscu symbolizował ogromną nadzieję.

Strona 5 z 58 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>