Nawigacja
  Strona Główna
 
  Kontakt

Aktualności:
  Sekretariat
  Rekrutacja 2019/2020

Bądź punktualny
  Plan lekcji
  Dzwonki
  Dni wolne od zajęć

Historia i Galerie:
  Siła 1% dla szkoły
  Historia

Organy szkoły:
  Dyrekcja
  Zarząd Rady Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Administracja i Obsługa

Dla uczniów:
  Pedagog szkolny
  Duszpasterstwo
  Zajęcia dodatkowe
  Świetlica szkolna
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

Dokumentacja:
  Statut
  Program wychowawczy
  Wymagania edukacyjne
  Zgoda na wycieczkę

 
  Oferta - Wynajem sal
 

  Kino Śnieżka

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
I DZIEŃ WIOSNY 2019

Dzisiaj był ciekawy dzień w szkole , trochę się uczyliśmy ale troszkę też cieszyliśmy się z pierwszego dnia wiosny . Od rana były lekcje i konkurs matematyczny Kangur pod opieką Pani Justyny Wójciak . Później w klasach wykonywaliśmy dekoracje wiosenne, kwiatki z bibuły i Marzannę . Klasa I przygotowała piękny występ na cymbałkach po czujnym okiem i słuchem Pani Oli Szeligi. Odbył się konkurs na strój kolorowy i tu fajna niespodzianka: Pani Dyrektor nagrodziła wszystkich ubranych kolorowo i radośnie NIEPYTAJKAMI czyli bonem na jeden dzień bez pytania do wykorzystania kiedy tylko będziemy chcieli. Pokazaliśmy też nasze szczególne wsparcie dla osób z zespołem Downa przychodząc w dwóch różnych skarpetkach. Dla łakomczuchów były też przepyszne gofry pieczone pod czujnym okiem Pani Dominiki Bolechowskiej. Czytaj dalej...


DZIEŃ OTWARTY W I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM im. E. Romera

18 marca 2019
Byliśmy tam 😃 bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia


ROZPOCZYNAMY WIELKI POST

Rozpoczynamy Wielki Post. Co tydzień w naszej Szkole uczestniczymy w Mszy świętej w każdy wtorek. W tym tygodniu wspólna szkolna Eucharystia przeniesiona została na Środę Popielcową w kościele parafialnym p.w.św. Marii Magdaleny w Rabce - Zdroju o godzinie 11:00. Nasi Uczniowie chętnie włączyli się w czytanie (Paweł i Marysia) i śpiewanie psalmu (Julia) oraz modlitwę wiernych (Maksymilian), a ministranci i lektorzy w służenie (Filip, Rafał, Dominik, Michał, Kuba, Łukasz, Kuba, Maks, Paweł, Mateusz).

JAK ŁADNIE W NASZEJ SZKOLE

Zapraszamy do naszej Szkoły 😃 do końca marca trwają zapisy do wszystkich klas 📖 😃 na naszej stronie internetowej są do pobrania dokumenty w zakładce REKRUTACJA
😃 a teraz zobaczcie jak wyglądają klasy po remoncie
 

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

Zapraszamy do naszej szkoły 7 marca- czwartek- od godziny 16.00. Będzie można zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z uczniami, spotkać się z nauczycielami oraz wziąć udział w ciekawych zajęciach.
 

ZAPRASZAMY

 

W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

W dniu 22.02.2019
  klasa 1 była na wycieczce w Bibliotece Miejskiej w Rabce-Zdrój? Bardzo miła pani Bibliotekarka zapoznała nas z pracą w bibliotece z zasadami wypożyczeń książek. Prawie wszyscy z nas są czytelnikami rabczańskiej biblioteki. Kto jeszcze nie jest czytelnikiem w niedługim czasie na pewno się zapisze. Dużo czasu spędziliśmy w czytelni biblioteki oglądając i czytając książki.? Przyjdziemy tutaj jeszcze bo bardzo zaciekawiła nas kafejka internetowa. I oczywiście pożyczymy kolejne książki bo bardzo lubimy czytać ?


SPOTKANIE Z POLICJANTEM

 21.02.2019 uczniów naszej szkoły odwiedził funkcjonariusz Karpackiego Oddziału Straży Granicznej. W trakcie spotkania przestrzegał uczniów przed zażywaniem narkotyków i innych środków odurzających.Prelekcję przeprowadzil chor. SG Zbigniew Krzysztofek z Placówki SG w Zakopanem. W trakcie zajęć funkcjonariusz przybliżył uczniom, jakie konsekwencje może nieść za sobą zażywanie narkotyków i dopalaczy. Przedstawił również metody walki z narkomanią oraz konsekwencje prawne związane z posiadaniem środków odurzających.
Na zakończenie zajęć zaciekawiona młodzież zadawała wiele pytań dotyczących omawianej tematyki, jak również związanych z codzienną służbą w Straży Granicznej.


Strona 4 z 58 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>