Nawigacja
  Strona Główna
 
  Kontakt

Aktualności:
  Sekretariat
  Rekrutacja 2019/2020

Bądź punktualny
  Plan lekcji
  Dzwonki
  Dni wolne od zajęć

Historia i Galerie:
  Siła 1% dla szkoły
  Historia

Organy szkoły:
  Dyrekcja
  Zarząd Rady Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Administracja i Obsługa

Dla uczniów:
  Pedagog szkolny
  Duszpasterstwo
  Zajęcia dodatkowe
  Świetlica szkolna
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

Dokumentacja:
  Statut
  Program wychowawczy
  Wymagania edukacyjne
  Zgoda na wycieczkę

 
  Oferta - Wynajem sal
 

  Kino Śnieżka

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
UWAGA KONKURS


Zapraszamy do konkursu o bezpieczeństwie w ruchu drogowym 29 października, materiały dostępne , warto poczytać i wziąć udział w konkursie. Wiedza przyda Wam się także do zdania egzaminu na kartę rowerową o którym już niedługo powiemy więcej.

ODBLASKOWA SZKOŁA C.D.


Czy pamiętacie o kamizelkach odblaskowych i innych elementach odblaskowych w czasie popołudniowych spacerów rodzicami oraz w drodze do szkoły i ze szkoły? A tak nasze pierwszaki promują bezpieczeństwo i bycie widocznym.

PIERWSZE SPOTKANIE WOLONTARIATU


Dziękujemy Grupie Niepełnosprawnych "Muminki" i Szkolnemu Kołu Wolontariatu za dzisiejsze pierwsze spotkanie( 19.X.2019). Dzisiaj wykonywaliśmy wspólnie Różaniec, trochę pośpiewaliśmy, pobawiliśmy się wspólnie, była także modlitwa.

ŚLUBOWANIE


Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy Mszą świętą w kościele św. Marii Magdaleny w Rabce - Zdroju następnie odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej podczas której Dyrekcja Szkoły dokonała uroczystego aktu pasowania na Ucznia/Uczennicę klasy Pierwszej dziękujemy Pani Katarzynie Żaczek i Dorocie Dudzik wraz z Samorządem Uczniowskim za przygotowanie pięknej Uroczystości .
Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Szkoły tego co najlepsze a gratulujemy Pierwszakom, którzy dzisiaj mieli swój wielki dzień Ślubowania.SZKOŁA ODBLASKOWA


Ostatnie klasy (2 i 4) zostały zaopatrzone w odblaskowe kamizelki i odblaski na rękę. Przy tej okazji przypomnieliśmy Uczniom:
BĄDŹ ZAWSZE WIDOCZNY NA DRODZE także z rodzicami popołudniami na spacerze i na rowerze .


IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA


4 października w naszej szkole obchodziliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Uczniowie klasy 6 i 7 wcielili się w rolę egzaminatorów i asystentów, którzy przeprowadzili egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia. W tym roku po raz drugi nasza szkoła wzięła udział w tym międzynarodowym przedsięwzięciu, które zachęca do nauki matematyki poprzez zabawę. Najlepsi z uczestników otrzymali Certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia.
Dziękujemy wszystkim Egzaminatorom, Asystentom oraz Koordynatorom za pomoc w organizacji akcji!!!
Wszystkich zapraszamy za rok do udziału w X edycji.


W ZOO i nie tylko ...

4 października uczniowie klasy 4 wraz z Wychowawczynią oraz Mamą jednej z uczennic byli na wycieczce w Krakowie. Rano obejrzeli w teatrze Groteska spektakl pod tytułem Ronja córka zbójnika. Opowieść o dzielnej i potrafiącej postawić na swoim dziewczynce została przyjęta z entuzjazmem. Po krótkim spacerze krakowskim rynkiem uczestnicy udali się do Zoo. Również wizyta w tym miejscu bardzo się wszystkim podobała. Uczniowie już planują kolejne wyjazdy. bye
Strona 4 z 65 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>