sarcasmOD 23 WRZEŚNIA NOWY PLAN LEKCJI

in lovemiddle fingerpissedprayhilarioushmm!bugswaitthumbs downthumbs upclap
Aktualny plan lekcji znajdziesz w linkach bocznych.
POŻEGNANIE SIOSTRY

19 września podziękowaliśmy Siostrze Wicedyrektor CEAK Urszuli Ściurce za ogromny trud włożony w tworzenie naszej Szkoły.
flower
    Siostra Urszula od 1 września rozpoczęła pracę jako Dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Kielcach. Serdecznie dziękujemy za matczyną troskę Siostry o naszą Szkołę i życzymy wielu łask Bożych oraz samych sukcesów.

80 ROCZNICA NAPAŚCI ZWIĄZKU RADZIECKIEGO NA POLSKĘ

>

W dniu 17 września przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wraz z Opiekunem Panią Dominiką wzięli udział w uroczystościach upamiętniających 80 rocznicę wkroczenia wojsk Związku Radzieckiego na Polskę. O godzinie 9.30 w kościele Marii Magdaleny odbyła się uroczysta Msza święta z udziałem przedstawicieli władz miasta, posłów, senatorów, przedstawicieli szkół, pocztów sztandarowych oraz mieszkańców. Następnie przeszliśmy na cmentarz gdzie złożyliśmy kwiaty. Wzięliśmy również udział w wystąpieniach władz miasta, posłów i radnych.

WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

12 września wspólna całej Szkoły rozpoczęła poranną modlitwą, Liturgią Słowa a potem odbyła się prezentacja kandydatów do Samorządu Uczniowskiego a następnie wybory.
      oto wyniki:
    • Przewodnicząca - Elżbieta (klasa 8)
    • Zastępca - Julka (klasa 8)
    • zastępca - Paweł (klasa 6)
    • Skarbnik - Vanessa (klasa 6)
    • Sekretarz i Rzecznik uczniowski - Łukasz (klasa 7)

GAZETKA SZKOLNA

>

Od 7 września możemy oglądać naszą pierwszą gazetkę w tym roku szkolnym , bardzo ważne informacje - warto zatrzymać się na przerwie i poczytać. dziękujemy Pani Kindze Handzel za wykonanie jej wraz z uczniami przebywającymi na świetlicy.

PIERWSZA SZKOLNA WYCIECZKA

WYCIECZKA NA TURBACZ.

05.09.2019 r po raz kolejny zdobyliśmy najwyższy szczyt Gorców- Turbacz. Dziękujemy pani Dominice Bolechowskiej, która podjęła się trudu organizacji i prowadzenia dzisiejszej wyprawy. Cudowna pogoda, piękny krajobraz i my.... Społeczność Szkolna. Był to wspaniały czas dla nas wszystkich... Czas mobilizacji i wspólnie podjętego wysiłku.. ale co najważniejsze czas integracji, szczególnie ważny dla naszych nowo przyjętych uczniów, których bardzo serdecznie witamy w naszym gronie 😘 Droga na szczyt była długa i smaczna, a to dzięki borówkom którym chyba nikt z nas nie mógł się oprzeć. Przy schronisku spotkaliśmy specjalny zespół ratownictwa górskiego, który przypomniał nam o zasadach jakich powinniśmy przestrzegać wybierając się w góry. Po zasłużonym odpoczynku udaliśmy się na Polanę Rusnakową do kaplicy Papieskiej w której KS. Kazimierz Dadej odprawił dla nas Mszę świętą. Dziękujemy wszystkim za udział.

JUŻ W SZKOLE

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2019/2010

2 września 2019 roku rozpoczęliśmy uroczyście Rok Szkolny 2019 /20. Wzięliśmy udział, we wspólnej z Szkołą Podstawową nr 2, Eucharystii a następnie, już w szkole, wysłuchaliśmy opowieści Pani Haliny Pędzimąż żołnierza AK, która mieszka po sąsiedzku.

Strona 4 z 63 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>