Rekrutacja 2020/2021

PEDAGOG SZKOLNY

Od września, na rok szkolny 2020/21 poszukujemy Nauczyciela na stanowisko pedagoga szkolnego w wymiarze pół etatu.
Chętnych zapraszamy do kontaktu.

Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

W dniach 2- 5 czerwca również odbywały się konkursy przedmiotowe. W tym roku po raz pierwszy nasi uczniowie wzięli udział w Konkursach EDI PANDA organizowanych przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

Szkolnym koordynatorem wszystkich konkursów była pani Justyna Wójciak, która zgłosiła szkołę do tej edycji konkursu, a także koordynowała organizację konkursów z poszczególnych przedmiotów ponieważ w tym roku po raz pierwszy konkursy były w wersji online.

Nasi uczniowie wzięli udział w sumie w 25 konkursach:
  • z biologii- 6 osób- dyplomy uznania
  • z geografii- 1 osoba-wyróżnienie Olivier Stachiewicz 9 miejsce na 98 uczestników
  • z historii- 2 osoby- dyplomy uznania
  • z języka angielskiego- 7 osób,
    tytuł laureata- 3 miejsce, nagrodę książkową Julia Halczak klasa 8.
    2 wyróżnienia: klasa 6 Martyna Ścisłowicz, klasa 8 Nicole Knapczyk,
    4 osoby dyplom uznania.
  • z języka niemieckiego- 1 osoba- dyplom uznania
  • z języka polskiego- 2 osoby:
    1 wyróżnienie- Martyna Ścisłowicz klasa 6
    1 dyplom uznania
  • z matematyki- 5 osób
    1 wyróżnienie- Martyna Ścisłowicz klasa 6
    4 dyplomy uznania
  • z przyrody- 1 osoba- dyplom uznania.

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"

W dniach 2-5 czerwca odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny zorganizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych.

W tym roku w konkursie wzięło w nim udział 11 uczniów w 4 kategoriach:
  • Kadet 5 osób,
  • Beniamin-2 osoby,
  • Maluch 3 osoby,
  • Żaczek 1 osoba
Szkolnym Koordynatorem była pani Justyna Wójciak.
W tym roku po raz pierwszy konkurs odbył się w wersji online przeprowadzony za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl
Wyróżnienie zdobyły

Zuzia Stasik z klasy 2
oraz Paulinka Leśniak z klasy 4

Gratulujemy!!!!!

AKCJA #mimodrzwizamknietych

Nasza Szkoła dołączyła do akcji "Maseczka" prowadzonej przez Duszpasterstwo Młodzieży w Krakowie #mimodrzwizamknietych nauczyciele, uczniowie wraz z Rodzicami szyją super maseczki bawełniane z koszulek #ŚDM i swoich materiałów.
Każdy kto już rozdał rodzinie i znajomym przynosi do szkoły. Nasze maseczki daliśmy zaprzyjaźnionej Grupie Niepełnosprawnych Muminki, do Kuchni dla ubogich prowadzonej przez Siostry Szarytki. Od tego tygodnia są już dostępne w kościele św. Teresy, a od przyszłego tygodnia będą w kościele św. Marii Magdaleny oraz MB Częstochowskiej - będzie można zabrać dla siebie i swoich bliskich.
Jeśli chcecie się zaangażować w szycie, zgłoście się do Duszpasterstwa Młodzieży w Krakowie przez formularz:
W odpowiedzi poinformują Was o najbliższym punkcie odbioru i dostępności koszulek. A nasza szkoła jest jednym z 10 punktów w archidiecezji odbioru koszulek i gumek, więc macie blisko .
Film, w którym młodzież uczy duszpasterza młodzieży, jak z koszulki ŚDM uszyć maseczkę (on dał radę - my też damy radę!), znajdziecie na kanale YouTube: https://youtu.be/ScaZSL563jM

NASZE MASECZKI

ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2020

Wielkanocne stroiki na aukcji

Zapraszamy do wsparcia zbiórki prowadzonej przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą i Fundacji Oddech Życia. Zebrane środki będą w całości przekazane na zakup potrzebnych materiałów i środków dezynfekcyjnych dla Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce.
Wystarczy wybrać upatrzony stroik Wielkanocny- zgłosić pod numer 505534518
– wpłacić określona kwotę na konto- po przesłaniu potwierdzenia zapłaty stroik będzie zarezerwowany. Odbiór stroików po epidemii w KSP ul. Brzozowa 2.

więcej na stronie

Strona 3 z 69 < 1 2 3 4 5 6 > >>