NIEDZIELA PALMOWA

W 61. konkursie palm wielkanocnych w Rabce - Zdroju otrzymaliśmy WYRÓŻNIENIE wykonywaliśmy ją razem z Grupą Niepełnosprawnych Muminki przez kilka tygodni .

Przy okazji podajemy wyniki szkolnego konkursu na najpiękniejsze kwiaty z których między innymi, została wykonana ta piękna palma:
  • I miejsce w kategorii praca samodzielna zajęła Agnieszka Żegleń (kl. 6), która wykonała 410 pięknych kwiatków z bibuły
  • W kategorii wykonanie RODZINNE - klasy 1-6
  • I miejsce: Marysia Klocek (kl.1) z Rodziną
  • II miejsce:
  • Wojtuś Luba (kl. 1)z Rodziną
  • Pawełek Czyszczoń (kl. 1) z Rodziną
  • W kategorii wykonanie RODZINNE - klasy 7-gim: I miejsce: Marek Siwor z Rodziną
  • II miejsce: Michał Żurek z Rodziną
    Gratulujemy pięknych prac Wyróżniona palma to efekt wspólnej pracy Uczniów, Rodziców i Grupy Niepełnosprawnych Muminki, jej wysokość to 6,12 m

DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA

12 kwietnia ulicami Rabki-Zdrój jak co roku wierni drogę krzyżową przeszli ulicami miasta. Pięknie było dziękujemy Grupie Apostolskiej działającej przy parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rabce - Zdroju za przygotowanie pięknych rozważań pod kierunkiem ks. Andrzeja Zięby. Dziękujemy naszym Uczniom za prowadzenie śpiewu pod kierunkiem Pana Pawła Kowalcze, a szczególnie dziękujemy Julii Halczak za przepiękny śpiew. dziękujemy Związkowi Podhalan za niesienie tablic ze stacjami drogi krzyżowej i Straży Miejskiej oraz Policji za pilnowanie bezpieczeństwa nas wszystkich .

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2019

7 kwietnia rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne w parafii św. Marii Magdaleny oraz św. Teresy . To szczególny czas nawrócenia dla każdego z nas , także dla naszej Szkoły - bo najbliższe dwa dni: poniedziałek i wtorek to czas naszych szkolnych rekolekcji, które będą przedłużeniem rekolekcji parafialnych (sw. Marii Magdaleny) .

O. Piotr Filas będzie gościł u nas
  • Poniedziałek - 10:15 droga krzyżowa, 11:00 nauka rekolekcyjna,
  • Wtorek - 11:00 Msza święta z nauką 😃

SPOTKAJMY SIĘ PRZED EGZAMINEM

UCZNIOWIE KL.8 I III KL.GIMNAZJUM, KT ÓRZY CHCIELI BY POWTÓRZYĆ PRZED EGZAMINEM ZAPROSZENI SĄ NA POWTÓRKI W SOBOTĘ - szczegóły na plakacie …

KONKURS RECYTATORSKI

..Poetą jest człowiek, który się bardzo weseli i bardzo się martwi, łatwo się gniewa i mocno kocha...- który silnie czuje, wzrusza się i współczuje... Janusz Korczak.

Dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rabce-Zdroju odbyła się VII edycja Konkursu Recytatorskiego z okazji Światowego Dnia Poezji.

Gratulujemy naszym koleżankom z pierwszej klasy:
  • Marysi, Oliwii które przepięknie recytowały wiersze
  • a szczególnie Zuzi która zdobyła PIERWSZE miejsce

FESTIWAL ZAWODÓW W KRAKOWIE

W piątek 22.03.2019 r. uczniowie klasy VIII oraz III gimnazjalnej uczestniczyli w Festiwalu Zawodów w Krakowie. Każdy uczestnik mógł przygotować się do wyboru dalszej ścieżki kształcenia poprzez zapoznanie się z dostępną ofertą zawodów na rynku pracy (w tym zawodów deficytowych), skorzystać z pomocy wykwalifikowanych doradców zawodowych czy też skonfrontować wiedzę o danym zawodzie z jego wymiarem praktycznym. Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni.
Po Festiwalu Zawodów wybraliśmy się do kina na film pt. Kurier przedstawiający postać Jana Nowaka - Jeziorańskiego.

LEKKOATLETYCZNY HALOWY PUCHAR RABKI - ZDROJU

20 MARCA W środę odbył się Lekkoatletyczny Halowy Puchar Rabki - Zdroju

Zdobyliśmy miejsca na podium
  • Max 1 miejsce