Nawigacja
  Strona Główna
 
  Kontakt

Aktualności:
  Sekretariat
  Rekrutacja 2019/2020

Bądź punktualny
  Plan lekcji
  Dzwonki
  Dni wolne od zajęć

Historia i Galerie:
  Siła 1% dla szkoły
  Historia

Organy szkoły:
  Dyrekcja
  Zarząd Rady Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Administracja i Obsługa

Dla uczniów:
  Pedagog szkolny
  Duszpasterstwo
  Zajęcia dodatkowe
  Świetlica szkolna
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

Dokumentacja:
  Statut
  Program wychowawczy
  Wymagania edukacyjne
  Zgoda na wycieczkę

 
  Oferta - Wynajem sal
 

  Kino Śnieżka

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
WYCIECZKA KL I i II

strong>

2 października, w środę, uczniowie klas I i II odwiedzili Park Edukacji Globalnej - Wioski Świata w Krakowie. Były warsztaty w Igloo oraz zwiedzanie domów z różnych stron świata. Bardzo ciekawy dzień .

BĄDŹ ZAWSZE WIDOCZNY NA DRODZE

    Dzisiaj (1 października) Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor happy wręczyły Uczniom klas: VI, VII, VIII i Nauczycielom kamizelki odblaskowe oraz odblaski na rękę. Wszyscy zostali pouczeni aby byli widoczni na drodze. Pamiętajcie o konkursie na najpiękniejszą gazetkę klasową o bezpieczeństwie na drodze happy pamiętajcie o konkursie na plakat lub makietę dotyczącą bezpieczeństwa oraz o robieniu zdjęć w kamizelkach i odblaskach wykorzystywanych popołudniu i wieczorem na rowerach .
    PAMIĘTAJ BĄDŹ ZAWSZE WIDOCZNY NA DRODZE


 

NOC NAUKOWCÓW

    27 września po lekcjach pojechaliśmy do Krakowa na Noc Naukowców. Zajęcia na wydziale Geografii pt : Nad poziomem morza rozpoczęliśmy od wyjaśnienia jak wraz z wysokością zmienia się ilość tlenu w atmosferze, następnie na modelu Tatr wskazywaliśmy piętra roślinności i żyjących w nich zwierząt. Odbyliśmy wyprawę na Mont Everest, później przypomnieliśmy sobie metody oznaczania wysokości na mapach oraz wykonaliśmy własne makiety gór metodą hipsograficzno- kolorową. .
clap

 

ELIMINACJE NA ORLIKU

Cudowny dzień trwał nadal - 26 września 2019r. ponieważ drużyna z naszej szkoły brała udział w eliminacjach w piłce nożnej 6 osobowej( klasy 4-6) na orliku w Rabce . Po ciężkim turnieju zajęli 2 miejsce. W eliminacjach brało udział 7 szkół podstawowych. Gratuluję chłopakom za zaangażowanie a Panu Markowi Hodana dziękujemy za zorganizowanie drużyny .

 

RAJD IM. SZARLOTY


    26 września 2019r. był cudowny dzień w którym, uczniowie naszej szkoły zdobyli II miejsce w rajdzie im. Szaroty Żeleźnica - Odrowąż – Bielanka. Gratulujemy uczestnikom i dziękujemy Pani Wicedyrektor Justynie Wójciak i Panu Pawłowi Kowalcze za zorganizowanie szkolnej drużyny.


 

ZAJĘCIA Z ROBOTYKI

• Dzisiaj czyli 25 września, odbyły się pierwsze zajęcia z robotyki dla klasy 1 i 2. Dzieci świetnie się bawiły proponowany termin zajęć to środa, co dwa tygodnie, od godziny 15:15.

 

SPOTKANIE Z PANIĄ POLICJANT

>

> W dniu 19 września odbyło się w naszej szkole spotkanie z Panią Policjantką , która mówiła o bezpieczeństwie w drodze do i ze szkoły a także podczas naszych popołudniowych jazd na rowerze. Bardzo dziękujemy za mile i pouczające spotkanie.

 

Strona 3 z 63 < 1 2 3 4 5 6 > >>