Nawigacja
  Strona Główna
 
  Kontakt

Aktualności:
  Sekretariat
  Rekrutacja 2019/2020

Bądź punktualny
  Plan lekcji
  Dzwonki
  Dni wolne od zajęć

Historia i Galerie:
  Siła 1% dla szkoły
  Historia

Organy szkoły:
  Dyrekcja
  Zarząd Rady Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Administracja i Obsługa

Dla uczniów:
  Pedagog szkolny
  Duszpasterstwo
  Zajęcia dodatkowe
  Świetlica szkolna
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

Dokumentacja:
  Statut
  Program wychowawczy
  Wymagania edukacyjne
  Zgoda na wycieczkę

 
  Oferta - Wynajem sal
 

  Kino Śnieżka

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
ZAWÓD NIE ZAWODZI

26 kwietnia, w piątek odbył się finał konkursu Zawód nie zawodzi w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej.
Z naszej Szkoły wzięło udział 9 uczniów.

GRATULACJE dla Anny Zając, Krzysztofa Ligarskiego i Amelii Żywczak, którzy w trzech różnych obszarach zajęli trzecie miejsca.

clapclapclaplol
700 uczniów rywalizowało w pięciu obszarach: informatycznym, elektrycznym, budowlanym, organizacji reklamy i spawalniczo-mechaniczny (był to obszar związany z trwającym w ZSTI eksperymentem pedagogicznym, którego efektem jest pierwszy w Polsce kierunku technik spawalnictwa). Gimnazjaliści i uczniowie szkół podstawowych zmagali się z zadaniami konkursowymi już od kilku miesięcy. W piątek w ZSTI zwycięzcy etapu szkolnego – 120 osób, reprezentujących 15 szkół regionu, wzięło udział w finale. Rywalizacja była zacięta, o miejscu na podium decydowała nie tylko wiedzy, ale też i czas udzielenia odpowiedzi.


PODWÓRKO TALENTÓW

ZAGŁOSUJ CODZIENNIE, ABY PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA POWSTAŁO PRZY NASZEJ SZKOLE.


Chcemy wygrać PODWÓRKO TALENTÓW, które będzie w naszym ogrodzie szkolnym. Bierzemy udział w konkursie organizowanym przez NIVEA, prosimy o codzienne głosowanie. Wystarczy raz zarejestrować się na stronie: www.podworko.nivea.pl lub pobrać aplikacje na telefon : podwórko talentów nivea 2019 i codziennie oddaj jeden głos.

 

ATRAKCYJNE WAKACJE Z BOGIEM

Zachęcamy do zapisywania się na atrakcyjne wakacje , na których możecie rozwijać swoje pasje. Poniżej podajemy grafik wakacyjnych rekolekcji Grup Apostolskich.

oraz grafik rekolekcji oazowych

ZAPISUJCIE SIĘ, NAPRAWDĘ WARTO

 

POLA NADZIEI

POLA NADZIEI W Niedzielę Palmową, przy kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rabce - Zdroju, uczniowie naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję Pola Nadziei. Jej celem jest pozyskiwanie funduszy na działalność Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem obejmującego opieką ludzi cierpiących i nieuleczalnie chorych. Dziękujemy wolontariuszom i wszystkim, którzy nie przeszli obojętnie obok kwestujących i złożyli datek do hospicyjnych skarbonek.


NIEDZIELA PALMOWA

W 61. konkursie palm wielkanocnych w Rabce - Zdroju otrzymaliśmy WYRÓŻNIENIE wykonywaliśmy ją razem z Grupą Niepełnosprawnych Muminki przez kilka tygodni .

  Przy okazji podajemy wyniki szkolnego konkursu na najpiękniejsze kwiaty z których między innymi, została wykonana ta piękna palma:
 • I miejsce w kategorii praca samodzielna zajęła Agnieszka Żegleń (kl. 6), która wykonała 410 pięknych kwiatków z bibuły
 • W kategorii wykonanie RODZINNE - klasy 1-6
 • I miejsce: Marysia Klocek (kl.1) z Rodziną
 • II miejsce:
 • Wojtuś Luba (kl. 1)z Rodziną
 • Pawełek Czyszczoń (kl. 1) z Rodziną
 • W kategorii wykonanie RODZINNE - klasy 7-gim: I miejsce: Marek Siwor z Rodziną
 • II miejsce: Michał Żurek z Rodziną
  Gratulujemy pięknych prac Wyróżniona palma to efekt wspólnej pracy Uczniów, Rodziców i Grupy Niepełnosprawnych Muminki, jej wysokość to 6,12 m

   

DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA

12 kwietnia ulicami Rabki-Zdrój jak co roku wierni drogę krzyżową przeszli ulicami miasta. Pięknie było dziękujemy Grupie Apostolskiej działającej przy parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rabce - Zdroju za przygotowanie pięknych rozważań pod kierunkiem ks. Andrzeja Zięby. Dziękujemy naszym Uczniom za prowadzenie śpiewu pod kierunkiem Pana Pawła Kowalcze, a szczególnie dziękujemy Julii Halczak za przepiękny śpiew. dziękujemy Związkowi Podhalan za niesienie tablic ze stacjami drogi krzyżowej i Straży Miejskiej oraz Policji za pilnowanie bezpieczeństwa nas wszystkich .

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2019

7 kwietnia rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne w parafii św. Marii Magdaleny oraz św. Teresy . To szczególny czas nawrócenia dla każdego z nas , także dla naszej Szkoły - bo najbliższe dwa dni: poniedziałek i wtorek to czas naszych szkolnych rekolekcji, które będą przedłużeniem rekolekcji parafialnych (sw. Marii Magdaleny) .

  O. Piotr Filas będzie gościł u nas
 • Poniedziałek - 10:15 droga krzyżowa, 11:00 nauka rekolekcyjna,
 • Wtorek - 11:00 Msza święta z nauką 😃

   

Strona 3 z 59 < 1 2 3 4 5 6 > >>