Nawigacja
  Strona Główna
 
  Kontakt

Aktualności:
  Sekretariat
  Rekrutacja 2019/2020

Bądź punktualny
  Plan lekcji
  Dzwonki
  Dni wolne od zajęć

Historia i Galerie:
  Siła 1% dla szkoły
  Historia

Organy szkoły:
  Dyrekcja
  Zarząd Rady Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Administracja i Obsługa

Dla uczniów:
  Pedagog szkolny
  Duszpasterstwo
  Zajęcia dodatkowe
  Świetlica szkolna
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

Dokumentacja:
  Statut
  Program wychowawczy
  Wymagania edukacyjne
  Zgoda na wycieczkę

 
  Oferta - Wynajem sal
 

  Kino Śnieżka

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Witamy


"Witamy w Katolickiej Szkole Podstawowej
im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu",,Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie...''

                                                                                                                                        Jan Zamoyski
ŚLUBOWANIE


Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy Mszą świętą w kościele św. Marii Magdaleny w Rabce - Zdroju następnie odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej podczas której Dyrekcja Szkoły dokonała uroczystego aktu pasowania na Ucznia/Uczennicę klasy Pierwszej dziękujemy Pani Katarzynie Żaczek i Dorocie Dudzik wraz z Samorządem Uczniowskim za przygotowanie pięknej Uroczystości .
Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Szkoły tego co najlepsze a gratulujemy Pierwszakom, którzy dzisiaj mieli swój wielki dzień Ślubowania.SZKOŁA ODBLASKOWA


Ostatnie klasy (2 i 4) zostały zaopatrzone w odblaskowe kamizelki i odblaski na rękę. Przy tej okazji przypomnieliśmy Uczniom:
BĄDŹ ZAWSZE WIDOCZNY NA DRODZE także z rodzicami popołudniami na spacerze i na rowerze .


IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA


4 października w naszej szkole obchodziliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Uczniowie klasy 6 i 7 wcielili się w rolę egzaminatorów i asystentów, którzy przeprowadzili egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia. W tym roku po raz drugi nasza szkoła wzięła udział w tym międzynarodowym przedsięwzięciu, które zachęca do nauki matematyki poprzez zabawę. Najlepsi z uczestników otrzymali Certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia.
Dziękujemy wszystkim Egzaminatorom, Asystentom oraz Koordynatorom za pomoc w organizacji akcji!!!
Wszystkich zapraszamy za rok do udziału w X edycji.


W ZOO i nie tylko ...

4 października uczniowie klasy 4 wraz z Wychowawczynią oraz Mamą jednej z uczennic byli na wycieczce w Krakowie. Rano obejrzeli w teatrze Groteska spektakl pod tytułem Ronja córka zbójnika. Opowieść o dzielnej i potrafiącej postawić na swoim dziewczynce została przyjęta z entuzjazmem. Po krótkim spacerze krakowskim rynkiem uczestnicy udali się do Zoo. Również wizyta w tym miejscu bardzo się wszystkim podobała. Uczniowie już planują kolejne wyjazdy. bye
WYCIECZKA KL I i II

strong>

2 października, w środę, uczniowie klas I i II odwiedzili Park Edukacji Globalnej - Wioski Świata w Krakowie. Były warsztaty w Igloo oraz zwiedzanie domów z różnych stron świata. Bardzo ciekawy dzień .

BĄDŹ ZAWSZE WIDOCZNY NA DRODZE

    Dzisiaj (1 października) Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor happy wręczyły Uczniom klas: VI, VII, VIII i Nauczycielom kamizelki odblaskowe oraz odblaski na rękę. Wszyscy zostali pouczeni aby byli widoczni na drodze. Pamiętajcie o konkursie na najpiękniejszą gazetkę klasową o bezpieczeństwie na drodze happy pamiętajcie o konkursie na plakat lub makietę dotyczącą bezpieczeństwa oraz o robieniu zdjęć w kamizelkach i odblaskach wykorzystywanych popołudniu i wieczorem na rowerach .
    PAMIĘTAJ BĄDŹ ZAWSZE WIDOCZNY NA DRODZE


 

NOC NAUKOWCÓW

    27 września po lekcjach pojechaliśmy do Krakowa na Noc Naukowców. Zajęcia na wydziale Geografii pt : Nad poziomem morza rozpoczęliśmy od wyjaśnienia jak wraz z wysokością zmienia się ilość tlenu w atmosferze, następnie na modelu Tatr wskazywaliśmy piętra roślinności i żyjących w nich zwierząt. Odbyliśmy wyprawę na Mont Everest, później przypomnieliśmy sobie metody oznaczania wysokości na mapach oraz wykonaliśmy własne makiety gór metodą hipsograficzno- kolorową. .
clap

 

Strona 1 z 61 1 2 3 4 > >>