"Witamy w Katolickiej Szkole Podstawowej
im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu"

,,Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie...''

Jan Zamoyski
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

PAMIĘTAMY I DZIĘKUJEMY

WARSZTATY PLASTYCZNE

8 listopada - I kto to widział siedzieć w szkole w piątek do 20:00 są tacy i to Rodzice z dziećmi bawiliśmy się wspaniale, odpoczynek , pogaduszki , decoupage i szopki bożonarodzeniowe z patyczków . Rękodzieło dla rodziców z dziećmi oto fotorelacja z efektami .

UŚMIECHNIĘTY ŚWIĘTY

7 listopada po naszej Szkole chodzili Święci były też z nami relikwie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Udało nam się zrobić zdjęcie Świętych Patronek wszystkich trzech Parafii terenu Rabki - Zdroju .

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

Wczoraj 6 listopada odwiedził naszą Szkołę Pan Podróżnik happy który opowiedział nam bardzo ciekawie o Amazonii happy można Go słuchać i słuchać

UWAGA KONKURS - "UŚMIECHNIĘTY ŚWIĘTY

Drodzy Rodzice i Uczniowie , Nauczyciele Ogłaszamy konkurs pt. Święty - uśmiechnięty"7 listopada we czwartek przychodzimy ubrani za wybranego Świętego lub Błogosławionego. Nagrodzony będzie strój, który oddaje osobowość danego Świętego i Jego atrybuty. W konkursie można wziąć udział także z elementami stroju. Nagrodzone będzie także wiedza o tym Świętym, czyli to, co dzieci /młodzież będą umiały powiedzieć o tym Świętym.
Tego dnia będzie także kiermasz ciast .

WARSZTATY W TEATRZE
strong>

Nasi Uczniowie wzięli udział w kilku zajęciach prowadzonych przez Aktorów z Teatru Lalek Rabcio. Dziękujemy naszym wspaniałym Instruktorom Pani Agnieszce i Pani Urszuli prowadzącym zajęcia oraz naszej Pani Renacie Sieńko która nas tam zabrała.

SZKOLNA MSZA ŚWIETA

Nasza wspólna czwartkowa Msza święta to serce Szkoły, najważniejszy punkt całego tygodnia kiedy wszyscy spotykamy się przy Stole Eucharystycznym. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Pawłowi Duźniakowi za to, że w każdy czwartek nas odwiedza i odprawia Mszę świętą.