WAKACYJNE PÓŁKOLONIE

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

UCZNIOWIE KATOLICKIEJ SZKOŁY im. NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY Z NAZARETU
w Rabce-Zdroju

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2023/2024.

WAKACJE

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

21 czerwca, piątek 2024 r. Po wczorajszej gali rozdania wszelkich nagród, dziś przyszedł czas na podziękowanie Panu Bogu za cały rok szkolny. Całą Szkołą uczestniczyliśmy w Mszy świętej o 10:00, którą odprawił nasz Ksiądz Proboszcz Piotr Iwanek.

Następnie udaliśmy się do szkoły po świadectwa promocyjne i ukończenia szkoły. Gratulujemy wszystkim Uczniom wszelkich sukcesów.

GALA KONCOWO ROCZNA W KINIE "ŚNIŻKA"

20 czerwca, czwartek 2024 r.
Dzisiaj uczestniczyliśmy w Gali podsumowania roku szkolnego. Wydarzenie rozpoczął występ klasy drugiej Podróż przez baśnie i legendy polski pod kierunkiem p. Katarzyny. Spektakl był podsumowaniem innowacji pedagogicznej, która trwała cały rok szkolny.

Następnie pani dyrektor podziękowała Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom i Rodzicom za cały rok. Podziękowała także Księżom Proboszczom Rzymskokatolicka Parafia św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju i Rzymskokatolicka Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rabce-Zdroju za wsparcie, które okazują naszej Szkole oraz Instytucjom, Osobom prywatnym i Sponsorom za całoroczną wspaniałą współpracę.

Zostały wręczone:
  • nagrody między innymi w konkursie Mistrza Mowy, Czytelniczym, plastycznym dotyczącym Portretu Bł. Rodziny Ulmów,
  • dyplomy i zaświadczenia dla Szkolnego Koła Wolontariusza, a szczególnie za Marsz dla Życia i Rodziny, koncert niemaGOtu na pikniku rodzinnym - 2.06.2024 i Archidiecezjalny Dzień Dziecka,
  • nagrody za całoroczne zaangażowanie w życie szkoły, środowiska lokalnego i parafii oraz oddaną pracę w Samorządzie Uczniowskim,
  • nagrody za stuprocentową i bardzo wysoką frekwencję,
  • nagrody za osiągnięcia sportowe.
Nagrodami były głównie bony do rabczańskich sklepów, książki, słodkości oraz bony do Rabkolandu na całodniową zabawę.

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Wtorek, 18 czerwca odbyło się spotkanie we wszystkich klasach z Panem Policjantem, naszym Dzielnicowym. Dotyczyło ono bezpiecznych wakacji. Dzieci i młodzież chętnie zadawali pytania i dzielili się swoim doświadczeniem. Dziękujemy Policji za umożliwienie spotkania

Spotkanie z przeszłością w Muzeum Orkana

14 czerwca, piątek uczniowie klas V i VI wzięli udział w zabawach i grach zorganizowanych przy muzeum Władysława Orkana przez Stowarzyszenie Dawnej Rabki Czar.

II KONKURS LOGOPEDYCZNY

W finale ll Szkolnego Konkursu Logopedycznego MISTRZ MOWY 2024 wzięło udział 7 zwycięzców eliminacji szkolnych z klas I -III.

• Nagrodę Dyrektora Szkoły - statuetkę oraz tytuł MISTRZ MOWY 2024 jury przyznało FAUSTYNIE- uczennicy kl.III.
  • Tytuł WICEMISTRZ MOWY 2024 otrzymały uczennice kl.II : LAURA i MAŁGORZATA.
  • Pozostali finaliści konkursu to: Maksymilian kl.I Lena kl.I Maja kl.I Karol kl.III.
Podczas obrad jury uczniowie i nauczyciele wysłuchali koncertu skrzypcowego niezwykle utalentowanej Amelii uczennicy klasy piątej. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. Dyrektor szkoły, członkowie i jury oraz organizatorzy konkursu.