Nawigacja
WAŻNE INFO
  Strona Główna
  SEKRETARIAT
  Kontakt
  1,5% DLA SZKOŁY -kliknij

AKTUALNOŚCI
  Rekrutacja 2024/2025
  WAN - warsztaty
artystyczno -naukowe
  "PÓŁKOLONIE NA BRZOWEJ"
  LABOLATORIUM PRZYSZŁOŚCI
  INNOWACJE I INNE CIEKAWOSTKI LEKCYJNE

BĄDŹ PUNKTUALNY
  Plan lekcji
  Dzwonki
  Dni wolne od zajęć

ORGAN SZKOŁY:
  Dyrekcja
  Zarząd Rady Rodziców
  Samorząd Uczniowski

HISTORIA I HYMN SZKOŁY
  Historia Szkoły
  Hymn szkoły

DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
  Duszpasterstwo
  ZAJĘCIA DODATKOWE
  Świetlica szkolna
  Pedagog szkolny
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

DOKUMENTACJA:
  Statut
  Program wychowawczy
  Wizerunek ucznia
  Zgoda na wycieczkę

 
  Oferta - Wynajem sal
 

  Kino Śnieżka

BIP
  Biuletyn Informacji Publicznej

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
ZAJĘCIA TAŃCA

Zajęcia tańca z panią Urszulą Szczerbowską


SPOTKANIE Z PODRÓZNIKIEM - EGIPT

4 grudnia 2023 . gościł w naszej szkole p. Samuel Kempski z grupy podróżników “trzask.pl”, która od kilku lat prowadzi dla uczniów naszej szkoły niezwykłą lekcję geografii Tym razem zaprezentowana została relacja z wyprawy do Egiptu Dzięki ogromnej ilości informacji dotyczących tego zakątka świata, pięknym fotografiom oraz prezentowanym eksponatom spotkanie wzbudziło spore zainteresowanie uczniów Dzieciaki słuchały z zapartym tchem i podziwiały pokazywane pamiątki. Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję na kolejne wrażenia z wypraw podróżników z grupy „trzask.pl”


BAL ANDRZEJKOWY

28 listopada mieliśmy cudowne popołudnie taniec, gry, piosenki, doborowe towarzystwo dziękujemy za cudowną zabawę


KONKURSY KURATORYJNE

We wtorek 21 listopada, odbył się już ostatni konkurs "kuratoryjny" braliśmy udział w konkursie z języka angielskiego, matematyki, biologii, historii, chemii oraz biblijnym z religii Gratulujemy Uczniom i Nauczycielom czekamy na wyniki


ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej wzięli udział w obchodach XIII edycji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Uczennice klasy 6 w roli egzaminatorów odwiedziły każdą klasę i przepytały wszystkich z mnożenia i dzielenia. Najlepszy wynik w klasyfikacji uzyskała klasa 7 popełniając tylko jeden błąd. Uczniowie tej klasy otrzymali oceny celujące z matematyki. Najmłodsi otrzymali kolorowanki oraz łamigłówki matematyczne. W ramach utrwalania tabliczki mnożenia uczniowie wykorzystywali na lekcjach Karty Grabowskiego.


AKCJA "DLA LENKI"

Dołączamy do akcji. Zwracamy się z ogromną prośbą do Państwa o upieczenie ciast na kiermasz dla Lenki który odbędzie się 26.11 w Parafii św. Marii Magdaleny w Rabce oraz o zebranie rzeczy na kiermasze. Za każdą pomoc będziemy bardzo wdzięczni. Dzięki Państwa pomocy Lenka będzie mogła w przyszłości normalnie i samodzielnie funkcjonować a co najważniejsze będzie mogła przejść własne życie na własnych nóżkach.


5-LECIE NASZEJ SZKOŁY - GALA


Dalsza część uroczystości miała miejsce w Teatrze Lalek Rabcio: spektakl pt. "Pomieszanie z poplątaniem" w reżyserii Anny Krakowiak, w którym wystąpili Nauczyciele, Pracownicy Szkoły i Rodzice oraz gala dziękczynna przeplatana występami uczniów KSP. Cała gala prowadzona była przez Państwa Annę i Jacka Krakowiaków oraz uczniów Julkę o Krzysztofa. Dyrektor Szkoły serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystości oraz wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji.


Strona 4 z 100 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>