|
| Wydarzenia |
| Pon | Wt | Śr | Czw | Pi | So | Nie |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
| MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD KOĘD I PASTORAŁEK |
16 stycznia. odbył się Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek organizowany przez Szkołę Podstawową nr 2. Dziękujemy za zaproszenie, piękną organizację, cudowną atmosferę, wspaniałe nagrody. Reprezentowały nas: Klasa 1, 5 i 7 Uczniowie w kategorii klas 4- 8 zdobył drugie miejsce, natomiast klasa 1 wyróżnienie. W szystkim gratulujemy. |
| DZIEŃ PATRONA |
28 grudnia, Święto Najświętszej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa. Nasze Święto Patronalne. Dziękujemy za wspólną Eucharystię w naszej intencji. Bóg zapłać Księdzu Proboszczowi Piotr Iwanek za Mszę, dobre słowo oraz całoroczną opiekę duszpasterską. |
| NAGRANIA DO RELIGIJNEGO PROGRAMU TVP |
9 grudnia, w naszej szkole odbyła się pierwsza, wyjątkowo ważna próba do nagrania telewizyjnego związanego z koncertem świątecznym rejestrowanym przez TVP. W wydarzeniu uczestniczyli: reżyser – Grzegorz Sadurski, redaktor – wydawca Małgorzata Castro, aktor – Piotr Cyrwus, dyrektor szkoły – Justyna Czyszczoń, Anna i Jacek Krakowiakowie, a także uczniowie naszej placówki oraz dzieci z grupy teatralnej Lalkarze. Atmosfera była pełna twórczej energii, a wszyscy zaangażowani z entuzjazmem przygotowywali się do nadchodzącego nagrania. |
| SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK |
19 grudnia, piątek. W naszej Szkole odbył się szkolny konkurs kolęd i pastorałek. Wygrane klasy będą reprezentowały szkołę w przeglądzie kolęd w Szkole Podstawowej nr 2 16 stycznia oraz w Gminnym Przeglądzie Kolęd w kościele św. Teresy 2 lutego. Po przeglądzie odbyły się klasowe wigilie i wspólne śpiewanie kolęd. Przepiękny i bardzo integrujący dzień całej społeczności szkolnej. |
| WARSZTATY RĘKODZIEŁA DLA RODZICÓW |
4 grudnia odbyły się rodzinne warsztaty rękodzielnicze. Uczestnicy przygotowywali stroiki i ozdoby świąteczne, które będzie można kupić na kiermaszu szkolnym. |
| RORATY |
Nasi uczniowie licznie uczestniczyli w Roratach. Nawet Leo kilka krotnie odwiedził szkołę po roratach. |
| XXXIX KONKURS IM. ZACHARY-WNĘKOWEJ |
WIELKI SUKCES NASZYCH UCZNIÓW 28 listopada 2025 r. w Rabce – Zdroju, w kinie „Śnieżka” odbył się XXXIX konkurs recytatorski ANTONINY ZACHARY – WNĘKOWEJ. Naszą szkołę reprezentowało dwoje utalentowanych uczniów klasy IV: MAŁGORZATA DROZD i NIKODEM SULAK. Młodzi recytatorzy z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali przygotowane utwory, wykazując się dojrzałością interpretacyjną i dużą kulturą słowa. Z radością informujemy, że uczniowie przygotowani przez Nauczyciela naszej szkoły, logopedę Panią Annę Krakowiak, zaprezentowali wysoki poziom artystyczny, zdobywając uznanie jury i publiczności. W kategorii klas I – IV NIKODEM zdobył I miejsce, a MAŁGOSIA II WIELKIE GRATULACJE!!! Brawo za odwagę, wytrwałość i artystyczną wrażliwość! Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji do słowa mówionego! |
|