Nawigacja
WAŻNE INFO
  Strona Główna
  SEKRETARIAT
  Kontakt
  DZIENNIK VULCAN
  1,5% DLA SZKOŁY -kliknij

AKTUALNOŚCI
  Rekrutacja 2024/2025
  WAN - warsztaty
artystyczno -naukowe
  WAKACYJNE PÓŁKOLONIE
POD BRZOZAMI
  LABOLATORIUM PRZYSZŁOŚCI
  INNOWACJE I INNE CIEKAWOSTKI LEKCYJNE

BĄDŹ PUNKTUALNY
  Plan lekcji
  Dzwonki
  Dni wolne od zajęć

ORGAN SZKOŁY:
  Dyrekcja
  Zarząd Rady Rodziców
  Samorząd Uczniowski

HISTORIA I HYMN SZKOŁY
  Historia Szkoły
  Hymn szkoły

DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
  GODZINY DOSTEPNOŚCI NAUCZYCIELI
  DUSZPASTERSTWO
  ZAJĘCIA DODATKOWE
  Świetlica szkolna
  Pedagog szkolny
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

DOKUMENTACJA:
  Statut
  Program wychowawczy
  Wizerunek ucznia
  Zgoda na wycieczkę

 
  Oferta - Wynajem sal
 

  Kino Śnieżka

BIP
  Biuletyn Informacji Publicznej

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
POSZUKIWANIE WIOSNY I GRA TERENOWA NA JEJ POSZUKIWANIE

W czwartek 21 marca uczniowie Katolickiej Szkoły w Rabce-Zdroju z radością powitali wiosnę. W salach zrobiło się kolorowo dzięki dekoracjom oraz barwnym strojom uczniów i nauczycieli. Korzystając ze słonecznej aury najmłodsi wyruszyli na spacer w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny. Udało się im zaobserwować, jak przyroda budzi się do życia. Aby nabrać sił po trudach wędrówki wybrali się na pyszną pizzę.

Starsi uczniowie wzięli udział w grze terenowej, którą przygotowała klasa 8. Wśród zadań, z którymi przyszło im się zmierzyć było m.in. ułożenie napisu wiosna z elementów przyrody, wymyślanie piosenki o wiośnie czy stworzenie układu tanecznego. Uczniowie musieli również pomóc Pani Wiośnie spakować plecak na wędrówkę. Nagrali także reklamę promującą zdrowy styl życia oraz pokonali krótki tor przeszkód. Wykazali się również umiejętnością zasadzenia kwiatka w doniczce. Roślinki te zabrali ze sobą do klas, aby cieszyć się ich widokiem w kolejnych dniach.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Rekolekcje Wielkopostne naszej Szkoły. Śpiew, modlitwa, poszukiwania odpowiedzi na trudne pytania... Jak walczę z grzechem? Dzieci i młodzież mają mądre i piękne odpowiedzi.

Integracyjny wyjazd klasy VIDZIEN KOBIET W NASZEJ SZKOLE

DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

W dniach 2-3 marca odbył się 2 biwak harcerski połączony z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Harcerze zostali zakwaterowani w Katolicka Szkoła Podstawowa w Rabce - Zdroju, gdzie zaraz po przybyciu odbyły się warsztaty z pierwszej pomocy przygotowane przez 7 Podhalańska Drużyna Wędrownicza "Viatores". Równocześnie p. Artur Kołodziej opowiedział historię rabczańskich Żołnierzy Wyklętych pochowanych na starym Cmentarzu. Popołudnie zajęła gra terenowa a cisza nocna stała się czasem na obrzędowość. Były mianowania na stopień, przyrzeczenia harcerskie oraz zobowiązania instruktorskie. Hufiec Podhalański ma troje nowych instruktorek. >
Niedziela to msza święta w Rzymskokatolicka Parafia św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju, oraz udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" i dwa miejsca na podium Janek i Bartek. Z drużyny gospodarzy na miejsce na podium zajęła Lila. Wędrownicy brali udział w zabezpieczeniu medycznym biegu.

POLSKIE MIASTA W BAŚNI I LEGENDZIE

1 marca 2024 r. klasy I-III wybrały się do MOK-u w Nowym Targu na musical pt. Polskie miasta w baśni i legendzie wystawiany przez aktorów z Teatru Nowoczesnego. Odbyliśmy niesamowitą podróż w czasie, podczas której odkryliśmy nieznane dotąd polskie tajemnice. Zobaczyliśmy prawdziwego Bazyliszka, zachwycaliśmy się urodą cudnej syrenki, pomogliśmy złapać niesforne Poznańskie Koziołki, odwiedziliśmy cudowne jezioro Gopło, wzięliśmy udział w najprawdziwszej bitwie, a nawet doświadczyliśmy czarów złowrogiej wiedźmy!

SREBRNY MEDAL


Tuż przed feriami w piątek gościliśmy Księdza Konrada Kozioła, Dyrektora Wydziału Katechetycznego Archidiecezja Krakowska , który podczas krótkiego apelu, po modlitwie Anioł Pański, wręczył naszej Pani Dyrektor srebrny Medal Ojca Świętego Jana Pawła II za zasługi dla Archidiecezji Krakowskiej.
Tak naprawdę dopiero dzisiaj, 26 lutego mogliśmy się nacieszyć a Pani Dyrektor cała społeczność szkolna gratuluje.

Strona 3 z 103 < 1 2 3 4 5 6 > >>