1% PODATKU

Hymn szkoły

Wizerunek ucznia

"Witamy w Katolickiej Szkole Podstawowej
im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu"

,,Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie...''
Jan Zamoyski

"Centrum Edukacyjne Archidiecezji Krakowskiej
zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty artystyczno - naukowe
w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej,
ul. Brzozowa 2, w Rabce - Zdroju.

W ofercie różnego rodzaju zajęcia z rękodzieła oraz przygotowanie do egzaminów: ósmoklasisty i matury.
Szczegóły i cennik na plakatach i stronie szkoły."

WARSZTATY ARTYSTYCZNO - NAUKOWE WAN

Dołącz do nas już dziś.

ZACHĘCAMY DO PRZEKAZANIA 1% NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY
Co należy zrobić:
W odpowiednich rubrykach PIT wpiszcie Państwo numer KRS , czyli
0000052078
oraz w rubryce cel szczegółowy", nazwę naszej szkoły, czyli:
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Rabce-Zdroju.
SPOTKANIE Z KAPELANEM Z UKRAINY
26 stycznia, czwartek - odbyło się spotkanie z Ks. Michajlo - Kapelanem szpitala wojskowego w Charkowie. Ksiądz pochodzi z Borysowa koło Stanisławowa (Iwanofrankowsk) na południe od Lwowa. Jest z polsko-ukraińskiej rodziny i wcześniej, przez 20 lat pracował w Polsce, w różnych parafiach. Nasi Uczniowie chętnie Go słuchali i zadawali mnóstwo mądrych pytań.
Już za kilka dni Ks. Michajlo wraca na Ukrainę i ma jeszcze trochę miejsca w aucie.
Dlatego w dniu 2 lutego, czwartek w godzinach 13:00-18:00 przeprowadzimy zbiórkę i będzie można wspomóc Kapelana rzeczami, które teraz są najbardziej potrzebne w szpitalu. Miejsce - KSP, ul. Brzozowa 2
    ZAPOTRZEBOWANIE DLA SZPITALA WOJSKOWEGO:
  • ciepłe ubrania męskie: bielizna, skarpety, termo bielizna i spodnie sportowe na gumkę.
    Klapki plastikowe, rozmiar od 40 do 47 męskie.
  • elektryczne rzeczy: latarki czołowe, baterie, ładowarki, powerbanki, telefony
    i żarówki energooszczędne od 60 do 150 Wat...

1% PODATKU

II RABCZAŃSKIE KOLĘDOWANIE

21 stycznia w sobotę mieliśmy zaszczyt wziąć udział w II rabczańskim kolędowaniu, wśród wielu wspaniałych zespołów, chórów, szkół i solistów. Nasi uczniowie zaprezentowali Noel Kasi Cerekwickiej. Śpiew: Basia, Weronika, Marysia, Nikola, Zuzia, Emilka, Zosia, Lila, Marlenka, Paweł, Szymon, Michał, Wojtek, Pan Paweł I Pani Emilka, tańczyły: Julka, Emilka, Hania, Emilka, Daria, Ada, Iga. Drugą kolędę uczniowie wzbogacili akompaniamentem na rożnych instrumentach.

Dziękujemy naszym Uczniom za piękny występ, Rodzicom za współpracę a przede wszystkim Nauczycielom: Pani Oli, Pani Renacie, Pani Angelice, Panu Pawłowi oraz Pani Emilii i Panu Piotrowi za wsparcie nas. Dziękujemy Organizatorom za wyróżnienie naszego Chóru Wniebogłosy a Patrykowi Janickiemu dziękujemy za zorganizowanie tego pięknego wydarzenia .

MALOWANIE PO NUMERACH

19.01.2023, jak w każdy czwartek uczniowie wzięli udział w zajęciach malujemy po numerach . Wszyscy bardzo lubią te zajęcia, kiedy w skupieniu ale także w pełnej swobodzie uczymą się precyzji w posługiwaniu się cienkimi pędzelkami

KULINARNE ZAJĘCIA NA ŚWIETLICY

PODHALAŃSKI HUFIEC U NAS

14 stycznia 2023 r. nasza szkoła miała zaszczyt gościć ZHP Hufiec Podhalański. Dziękujemy i zapraszamy ponownie

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY I SZKOLNA WIGILIA

21.12.2022 r. świętowaliśmy Dzień Patrona Szkoły wczoraj odbyła się Uroczysta Msza święta z tej okazji a dzisiaj kontynuowaliśmy przy wigilijnym stole: było czytanie Łk 2,1-7, modlitwa, wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, obiad wigilijny i wspólne spędzanie czasu (planszówki i inne gry, filmy).
Jutro dzień wolny od zajęć dydaktycznych oczywiście pamiętamy codziennie o Roratach