Rekrutacja 2021/2022

Hymn szkoły

Wizerunek ucznia

"Witamy w Katolickiej Szkole Podstawowej
im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu"

,,Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie...''

Jan Zamoyski

ZACZYNAMY NABÓR NA ROKSZKOLNY 2021/2022

ZACHĘCAMY DO PRZEKAZANIA 1% NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY
Co należy zrobić:
W odpowiednich rubrykach PIT wpiszcie Państwo numer KRS , czyli
0000052078
oraz w rubryce cel szczegółowy", nazwę naszej szkoły, czyli:
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Rabce-Zdroju.

Paweł i szachy
……………

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

Dodano: 10.11.21;

Dzisiaj świętowaliśmy rocznicę odzyskania niepodległości. Odbył się konkurs piosenki patriotycznej zorganizowany przez Samorząd Uczniowski oraz wystawa prac plastycznych Droga do wolności, którą pięknie zaprezentowali autorzy prac .

O godzinie 11:11 cała szkoła odśpiewała Hymn Polski.

KLASA 8 NA WYCIECZCE

Dodano: 10.11.21;

W piątek, 5 listopada klasa ósma wybrała się na cudowną wycieczkę Na początku pojechaliśmy do ,Ogrodów Kapiasa, w Goczałkowicach w których znajdowało się kilka pięknych ogrodów np. Ogród Angielski, Ogród Japoński, Ogród Wiosny, Ogród Zimy itp. Następnie do Muzeum Prasy Śląskiej im. Wojciecha Korfantego w Pszczynie, gdzie każdy mógł sobie zrobić odbitkę na specjalnej maszynie. Z muzeum przeszliśmy do zamku w Pszczynie w którym zostaliśmy oprowadzeni przez przewodnika, a On przekazał nam dużo informacji o tym pięknym miejscu. W zagrodzie żubrów były też inne zwierzęta np. osiołki, pawie, jelonki itd.
Wycieczka bardzo nam się podobała a najbardziej Ogrody Kapias - były przepiękne.

PROMUJEMY ŚWIĘTYCH

Dodano: 29.10.21;

28 października Święci siedzieli w naszych szkolnych ławkach. Większość Uczniów wzięła udział w konkursie "Święty uśmiechnięty" nad którym patronat objęła Radę Rodziców. Dzieci miały ciekawe przebrania, atrybuty oraz ślicznie opowiadały o swoim Świętym, widać ogromne zaangażowanie Rodziców w całe dzieło
dziękujemy.

W PARKU GORCZAŃSKIM

Dodano: 29.10.21;

W dniu 27 października uczniowie klasy 1-3 były na wycieczce w Porębie Wielkiej, gdzie poznały faunę i florę Gorczańskiego Parku Narodowego.

ZAJĘCIA FITNESS

Dodano: 29.10.21;

20.10.2021r. Pani Ola zorganizowała swojej klasie I zajęcia w klubie fitness. Uczniowie cudownie się bawili i dzielnie ćwiczyli .

RÓŻANIEC DZIECI

Dodano: 18.10.21;

Dzisiaj nasza szkoła brzmiała różańcem, dziękujemy wszystkim za udział w modlitwie.