W RABKOLANDZIE

Dzisiaj 8 maja uczniowie spędzili dzień w Rabkolandzie . Zaczęliśmy od zwiedzania Muzeum Orderu Uśmiechu a potem testowanie atrakcji Rabkolandu - tylko zabawa. Dziękujemy Dyrekcji Rabkolandu za umożliwienie nieodpłatnego skorzystania ze wszystkich atrakcji .

CZYTANIE PISMA ŚWIĘTEGO

6 maja uczestniczyliśmy w Narodowym czytaniu Pisma Świętego . Najpierw nastąpiła modlitwa czytanymi fragmentami i psalmem z dnia dzisiejszego a potem przypomnienie przez youtube jak ks. Bartczak i ks. prof. Wegrzyniak zachęcają do czytania Biblii. Następnie uczniowie gimnazjum Wojtek, Kamil, Krzysiek i Ania oraz Pani Dorota Siwor czytali fragmentami Ewangelię według Świętego Jana nawet naszych pierwszaków zainteresowało szukanie sigli w Piśmie Świętym ciąg dalszy we czwartek , zachęcamy, żeby przynieść swoje Pismo Święte.

KOLEJNY SUKCES

I są następni ZWYCIĘZCY. 25 kwietnia odbył się II etap (FINAŁ) Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Chorwacji w Instytucie Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ul. Ingardena 3 . GRATULACJE dla naszych Uczniów, którzy zajęli III miejsce: Roch Stolarczyk , Julia Kurańda, Wojtek Krakowiak, Krzysztof Ligarski, Anna Leśny . Był to konkurs grupowy a FINAŁ polegał na rozwiązaniu indywidualnie przez każdego uczestnika testu jednokrotnego wyboru w czasie 60 minut .
Dziękujemy Panu Michałowi Bala za przygotowanie Uczniów do konkursu .

ZAWÓD NIE ZAWODZI

26 kwietnia, w piątek odbył się finał konkursu Zawód nie zawodzi w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej.
Z naszej Szkoły wzięło udział 9 uczniów.

GRATULACJE dla Anny Zając, Krzysztofa Ligarskiego i Amelii Żywczak, którzy w trzech różnych obszarach zajęli trzecie miejsca.

clapclapclaplol
700 uczniów rywalizowało w pięciu obszarach: informatycznym, elektrycznym, budowlanym, organizacji reklamy i spawalniczo-mechaniczny (był to obszar związany z trwającym w ZSTI eksperymentem pedagogicznym, którego efektem jest pierwszy w Polsce kierunku technik spawalnictwa). Gimnazjaliści i uczniowie szkół podstawowych zmagali się z zadaniami konkursowymi już od kilku miesięcy. W piątek w ZSTI zwycięzcy etapu szkolnego – 120 osób, reprezentujących 15 szkół regionu, wzięło udział w finale. Rywalizacja była zacięta, o miejscu na podium decydowała nie tylko wiedzy, ale też i czas udzielenia odpowiedzi.

PODWÓRKO TALENTÓW

ZAGŁOSUJ CODZIENNIE, ABY PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA POWSTAŁO PRZY NASZEJ SZKOLE.

Chcemy wygrać PODWÓRKO TALENTÓW, które będzie w naszym ogrodzie szkolnym. Bierzemy udział w konkursie organizowanym przez NIVEA, prosimy o codzienne głosowanie. Wystarczy raz zarejestrować się na stronie: www.podworko.nivea.pl lub pobrać aplikacje na telefon : podwórko talentów nivea 2019 i codziennie oddaj jeden głos.

ATRAKCYJNE WAKACJE Z BOGIEM

Zachęcamy do zapisywania się na atrakcyjne wakacje , na których możecie rozwijać swoje pasje. Poniżej podajemy grafik wakacyjnych rekolekcji Grup Apostolskich.

oraz grafik rekolekcji oazowych

ZAPISUJCIE SIĘ, NAPRAWDĘ WARTO

POLA NADZIEI

POLA NADZIEI W Niedzielę Palmową, przy kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rabce - Zdroju, uczniowie naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję Pola Nadziei. Jej celem jest pozyskiwanie funduszy na działalność Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem obejmującego opieką ludzi cierpiących i nieuleczalnie chorych. Dziękujemy wolontariuszom i wszystkim, którzy nie przeszli obojętnie obok kwestujących i złożyli datek do hospicyjnych skarbonek.

Strona 2 z 58 < 1 2 3 4 5 > >>