Choć przeżywamy już radość Zmartwychwstania, wracamy jeszcze na chwilę do tajemnicy krzyża, przez którą objawiła się miłość silniejsza niż śmierć. Dziękujemy wszystkim, którzy nam towarzyszyli w tym Misterium. Pani Justynie — reżyserce i autorce scenariusza, za serce, czas i ogrom pracy włożony w to dzieło. Dziękujemy także Księdzu Proboszczowi za otwartość, wsparcie i gotowość do podejmowania z nami kolejnych inicjatyw. To był dla nas ważny czas wspólnoty i spotkania z Jezusem. Dziękujemy!