Strefa V.I.P.
NewsySpotkania biznesowe dla szkół ogólnokształcących w Rabce-Zdroju.

Serdecznie zapraszamy na 1-sze spotkanie w dniu 15 października (piątek) 2010 r. o godz. 15:30.

Cel:
- rozwijanie swoich pasji
- dążenie do sukcesu w szkole, domu, pracy

Przyjdź - serdecznie zapraszamy!

Szczegóły zajęć będą omówione na pierwszym spotkaniu.
Pierwsze spotkanie poprowadzi pani Alina Godny.
Konkurs
NewsyOgłaszamy konkurs na najlepsze zdjęcia z wycieczki "Szlakiem zamków krzyżackich". Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem:

• do piątku 15 października przynosimy maksymalnie 10 zdjęć do P. Sulaka zgranych na płytkę, na której ma znaleźć się imię, nazwisko oraz klasa uczestnika
  • po tym terminie wybierzemy po 3 zdjęcia i wstawimy je do galerii konkursowej
  • 123 października rozpocznie się głosowanie i będzie ono trwało aż do 1 listopada
  • wyniki sondy ukażą się wieczorem, 2 listopada
  • na zwycięzcę czeka nagroda - niespodzianka

• Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
    Rozpoczęcie roku szkolnego
    NewsyUroczysta inauguracja roku szkolnego 2010/2011 rozpocznie się Mszą Świętą 1 września (środa) o godzinie 10:00 w kościele św. Teresy przy ulicy Parkowej 9.
    Egzaminy poprawkowe
    NewsyEgzaminy poprawkowe w naszej szkole będą przeprowadzone dnia 31 sierpnia o godzinie 9:00.
    Rekrutacja
    NewsyInformujemy, że w LO są jeszcze wolne miejsca na profilu biologiczno-chemicznym, natomiast w Gimnazjum w klasie przyrodniczej. Serdecznie zapraszamy!
    NewsyW dniach 12.07.2010 - 06.08.2010 sekretariat będzie nieczynny (urlop pracownika). Przepraszamy.
    Kiermasz książek
    NewsyTak jak w tamtym roku organizujemy mały kiermasz książek, poprzez naszą stronę internetową. Aby Wasze książki znalazły się w stosownej zakładce, należy przesłać następujące dane:

• imię i nazwisko
  • kontakt (telefon, Gadu-Gadu)
  • klasa
  • szczegółowe informacje na temat podręcznika (tytuł, autor, wydawnictwo, nr dopuszczenia, cena)

• na adres greg0907@onet.eu. Od momentu odebrania wiadomości do dwóch dni umieszczę Wasze książki na TEJ podstronie.
    Strona 59 z 61 << < 56 57 58 59 60 61 >