Rekrutacja 2020/2021

AKCJA #mimodrzwizamknietych

Nasza Szkoła dołączyła do akcji "Maseczka" prowadzonej przez Duszpasterstwo Młodzieży w Krakowie #mimodrzwizamknietych nauczyciele, uczniowie wraz z Rodzicami szyją super maseczki bawełniane z koszulek #ŚDM i swoich materiałów.
Każdy kto już rozdał rodzinie i znajomym przynosi do szkoły. Nasze maseczki daliśmy zaprzyjaźnionej Grupie Niepełnosprawnych Muminki, do Kuchni dla ubogich prowadzonej przez Siostry Szarytki. Od tego tygodnia są już dostępne w kościele św. Teresy, a od przyszłego tygodnia będą w kościele św. Marii Magdaleny oraz MB Częstochowskiej - będzie można zabrać dla siebie i swoich bliskich.
Jeśli chcecie się zaangażować w szycie, zgłoście się do Duszpasterstwa Młodzieży w Krakowie przez formularz:
W odpowiedzi poinformują Was o najbliższym punkcie odbioru i dostępności koszulek. A nasza szkoła jest jednym z 10 punktów w archidiecezji odbioru koszulek i gumek, więc macie blisko .
Film, w którym młodzież uczy duszpasterza młodzieży, jak z koszulki ŚDM uszyć maseczkę (on dał radę - my też damy radę!), znajdziecie na kanale YouTube: https://youtu.be/ScaZSL563jM