Rekrutacja 2020/2021

SPORTOWE SUKCESY UCZNIÓW

W lutym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach narciarskich osiągając duże sukcesy. We środę 26 lutego b.r. w Kluszkowcach odbyły się Powiatowe zawody w Narciarstwie Alpejskim, w którym udział wzięli uczniowie klasy VI oraz Kosma Filas. W grupie kl. V-VI Paweł Bolechowski zajął II miejsce, Krystian Jasiński III a Janek kozłowski VI. W grupie kl. I-IV Kosma Filas zajął III miejsce. W ten sposób awansowali do wojewódzkich zawodów, które odbyły się w czwartek 5 marca ( wyniki niebawem). W czwartek 27 lutego w Spytkowicach odbył się VII Memoriał im. Marii Kaczyńskiej. Naszą szkołę reprezentowała Olina Sosenko z kl. II, Krystian Kozłowski kl. VI, Paweł Bolechowski kl. VI Jan Kozłowski kl. VI, Elżbieta Sosenko kl. VIII.

Miejsca medalowe zajęli:
  • Olina Sosenko - miejsce I
  • Krystian Jasiński miejsce I, Paweł Bolechowski miejsce II, Jan Kozłowski miejsce III
  • Elżbieta Sosenko miejsce I.
  • W zawodach tych wzięła również udział p. Dominika Bolechowska zajęła IV miejsce w swojej klasie..
W dniach 27-28 lutego w Ustrzykach Dolnych odbyły się Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Biegowym. Uczennica kl. VI Wiktoria Leśniak zajęła tam bardzo wysokie II miejsce na dystansie 2 km oraz w kolejnym biegu IV miejsce.