Rekrutacja 2022/2023

Hymn szkoły

Wizerunek ucznia

ZABAWY NA ŚNIEGU

Zima zagościła na dobre. Tak wyglądały nasze zabawy i odpoczynek w ogrodzie. Dzięki dobrej współpracy powstawały różne postacie śniegowe.

SĄD NAD LISEM WITALISEM

Uczniowie klasy III na lekcji zorganizowali sąd na głównym bohaterem utworu Jana Brzechwy Szelmostwa lisa Witalisa. Był prokurator- oskarżyciel, adwokat, świadkowie i oczywiście sędzia. Na ławie oskarżonych zasiadł sam lis Witalisa w towarzystwie swojego adwokata. Prokurator postawił zarzuty i po tym zaczęli zeznawać świadkowie. Zabawa była na 102. Lis wysłuchał wyroku a wyrok był taki chodzenie po lesie w ubraniu więziennym i w każdą niedzielę lis ma gotować dla wszystkich zwierząt obiady.

1-3 WRÓCIŁO DO SZKOŁY

27 stycznia - nareszcie w szkole, a tak uczyła się wczoraj klasa 1 na religii pełna współpraca przy puzzlach on-line a potem wspólna Msza święta.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGONARODZENIA
bez zmartwień, z barszczykiem i karpiem,
z Jezuskiem leżącym w żłobku, niosącym ludziom nadzieję, bez pandemii,
wszystkim Uczniom, Rodzicom, Sympatykom szkoły
oraz Nauczycielom i Pracownikom szkoły
życzy Dyrekcja
DO SIEGO ROKU 2021

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE

Jak co roku 6 grudnia odwiedził naszą szkołę Św . Mikołaj z Aniołami.
Spotkał się nie tylko z uczniami obecnymi w szkole ale wziął udział w spotkaniu wirtualnym z uczniami uczącymi się zdalnie. Opowiedział im swoją historię i zachęcił wszystkich do czynienia dobra.
Dziękujemy Święty Mikołaju.

Pozdrawiamy nasze MUMINKI

Nasi Wolontariusze nie próżnują nie możemy się spotykać z zaprzyjaźnioną Grupą Niepełnosprawnych Muminki prowadzoną przez Siostry Szarytki z naszej parafii, więc wykonali, w swoich domach, dla nich drobne upominki z życzeniami od dyrekcji i całej społeczności szkolnej zobaczcie jakie śliczne dziś już zostały spakowane i przekazane Siostrom Pozdrawiamy nasze MUMINKI

Zamiast Biegu Mikołajkowego

Nasza szkoła, jak co roku, bierze udział w kolejnych biegach mikołajowych we współpracy z ZS przy ŚCRU.
W tym roku nie ma wspólnego biegu. W dniach 1-24 grudnia 2020r. podejmujemy osobisty wysiłek fizyczny (spacer, bieg itp.) samodzielnie lub rodzinnie w czapeczka mikołajowych i wpłacamy na konto akcji: https://zrzutka.pl/zwz5ay
Zachęcam naszych uczniów do zrobienia zdjęć i przysłania ich do nas. Dodatkowo, można zakupić, wystawiony w szkole, wianek - należy zarezerwować numer wianka, wpłacić na konto zrzutki i przyjść po ozdobę do szkoły (codziennie 8:00 - 15:00, we czwartek, 10.12 do 19:00).
Zachęcam do dobrego adwentowego uczynku - potrzeba tak niewiele - tylko chęci i troszkę wysiłku.

Strona 10 z 81 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>