WAKACYJNE PÓŁKOLONIE
POD BRZOZAMI

BIEG MIKOŁAJKOWY

Dziękujemy Organizatorom, czyli ŚCRU oraz ZS przy ŚCRU w Rabce - Zdroju 👏👍 że po raz trzeci mogliśmy zrobić dobry uczynek 🙏 tym razem dla Daniela 😘 gratulujemy Pani Dominice Bolechowskiej zajęcia pierwszego 🥇 miejsca w biegu głównym oraz Wiktorii Leśniak (klasa VI) miejsca drugiego 🥈👏👏👏🎉dziękujemy Panu Markowi Hodanie za organizację wyjścia na bieg Mikolajowy z naszej Szkoły oraz Szkolnemu Kołu Wolontariatu wraz z Rodzicami za przygotowanie ozdób bożonarodzeniowych na kiermasz "dla Daniela" podczas biegu , czyli bombek styropianowych z decoupage oraz flakonów świątecznych na kwiaty także ozdobionych metodą decoupage🎅👏 BRAWO
MIKOŁAJKI 2019

6 grudnia 😄🤣🙏 dzisiaj był bardzo fajny i ciekawy dzień w szkole 🎅🤶😘 zaczęło się od tego, że prawie wszyscy ubrali się w kolory mikołajowe 👍😄 o 10:00 odbył się występ grupy tanecznej z naszej szkoły prowadzonej przez Panią Tatianę (czwartki od 14:00 do 15:00) 👍👏 a zaraz po nim przedstawienie pt. "Śpiąca królewna" wystawione przez naszą Grupę Teatralną prowadzoną przez Panią Renatę S. i Panią Olę S. (poniedziałki 15:30 - 16:30) 👍👏 po 11:00 pojawił się Gość, na którego chyba wszyscy dziś czekali: Święty Mikołaj 🎅 rozdawał drobne upominki przygotowane przez Anioły oraz prosił, by być dobrym i Świętym człowiekiem oraz często używać słów: dziękuję, proszę i przepraszam 👍 następnie Redaktor naczelny naszej, nowej szkolnej gazety Stanisław Wiewiórkowski (klasa VI), zachęcał do jej czytania, gdyż właśnie dzisiaj pojawił się pierwszy numer 😄dziękujemy Pani Ewie Dz. za nadzór merytoryczny 👏 kilkoro Uczniów pojechało z Panią Dorotą S. do Nowego Targu, do Biblioteki aby odebrać nagrody konkursu "Koniecznie to przeczytaj" 📖 po lekcjach, członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu KSP, wykonywali upominki na "Bieg Mikolajowy dla Daniela" na 10 grudnia a wieczorem od 17:30 - 20:00, Rodzice tworzyli wraz ze swoimi dziećmi piękne dzieła na zajęciach "Rękodzieło" prowadzonych przez Panią Justynę C. oraz Panią Kingę H. 🎨👍 przez cały dzień uczniowie i rodzice przynosili swoje dary serca na akcję "Szlachetna Paczka" koordynowaną przez Panią Justynę W. i Panią Dominikę B. 👍dziękujemy Rodzicom, że z taką otwartością podeszli do tej akcji 🙏to ważne, aby być jak Święty Mikołaj🤝 i dzielić się dobrem 👍 to był bardzo intensywny, ciekawy oraz pełen atrakcji i różności dzień 😄 zobaczcie krótką fotorelację 👏 a szczegóły będą w utworzonych albumach.

ADWENTU NASTAŁ CZAS

Pierwszy tydzień Adwentu 🙏 zachęcamy do przychodzenia na Roraty 😄 w kościele św. Marii Magdaleny - 7:00 w kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus - 17:00

SPOTKANIE Z RODZICAMI II

29. 11 Nasze ozdoby bożonarodzeniowe na bieg Mikołajowy dla Daniela 10 grudnia, który organizuje ŚCRU 👍oraz szkolny kiermasz 15 i 18 grudnia nabierają pięknego kształtu 👏 to wszystko dzięki Rodzicom 😄 którzy spędzili kolejny piątkowy wieczór w szkole z dziećmi 😄 jak widać świetnie się bawili 👍 pogaduszki, kawka i super efekty 😘😘😘 dziękujemy

GRY PLANSZOWE

Zapraszamy wszystkich Uczniów na kółko gier planszowych 👏 prowadzone będzie przez jednego z tatusiów naszych Uczniów 👍 co dwa tygodnie we środę od 4 grudnia 😄
BAL ANDRZEJKOWY

27 listopada 2019r. odbyła się nasza szkolna dyskoteka w Restauracji "Siwy dym" happy zorganizowana przez Samorząd Uczniowski naszej Szkoły, który bardzo pięknie poprowadził całą zabawę, dziękujemy Przewodniczącej Eli i Julce, Pawłowi i Łukaszowi oraz Vanessie happy bardzo dziękujemy Właścicielom za udostępnienia sali oraz Pani Menadżer Izie za pomoc w organizacji.

BAJKOWE SPOTKANIE Z RODZICAMI

14 listopada do Szkoły zaprosiliśmy naszych Rodziców nie tylko żeby porozmawiali z Nauczycielami o naszych postępach w nauce, ale przede wszystkim, żeby miło i pouczająco spędzili czas. Najpierw odbyło się spotkanie z Panią Jagodą Jurkowską, Kierowniczką Biblioteki w Nowym Targu a tematem Jej prelekcji był Wpływ czytelnictwa na rozwój dziecka - cudowny wykład. Następnie Szkolne Koło Teatralne zaprosiło Rodziców na przedstawienie pt. Śpiąca Królewna wspaniały występ pod kierunkiem Pani Oli Szeligi oraz Pani Renaty Sieńko. Młodym aktorom gratulujemy sukcesu. Na zakończenie odbyły się spotkania z Wychowawcami w klasach i indywidualne konsultacje z Nauczycielami. Spotkaniu towarzyszył kiermasz ciast zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Szkoły, którym opiekuje się Pani Dominika Bolechowska. Za wszystkie pyszności dziękujemy Rodzicom.