WAKACYJNE PÓŁKOLONIE
POD BRZOZAMI

Wyjazd integracyjny - Piwniczna Zdrój

W dniach od 3 – 4 października 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej wraz z siostrą Agnieszką i wychowawcami uczestniczyli w dwudniowym obozie integracyjno-rekolekcyjnym music w Piwnicznej- Zdroju.

"Mieszkaliśmy w Ośrodku Rekolekcyjno – Misyjnym Misji Afrykańskich w luksusowych pokojach z łazienkami. Zaciekawiły nas tam obrazy na ścianach przedstawiające maski afrykańskie - było bardzo tajemniczo.

W pierwszym dniu pobytu, pomimo deszczu, po pysznym obiadku,  poszliśmy na długi spacer po Piwnicznej. Podczas pogodnego wieczorku poznaliśmy się lepiej nawzajem i świetnie się bawiliśmy podczas zabaw prowadzonych przez koleżanki z II i III klasy gimnazjum.

Drugi dzień rozpoczęliśmy Mszą Świętą. Później zwiedziliśmy Muzeum i Ołtarz Papieski, Klasztor Sióstr Klarysek oraz Rynek w Starym Sączu. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu na małe co nieco.

Wróciliśmy bardzo zadowoleni i zintegrowani, "pogodny wieczorek" nieco się nam przedłużył i rozmów nie było końca. secret Mamy nadzieję na więcej takich wyjazdów". in love