NASZA PALMA
Dodane przez admin11 dnia 21.04.2026 13:03


Nasza szkolna palma już gotowa - czeka na 66. Gminny Konkurs Palm w Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce-Zdroju.
W tym roku tylko 8 metrów. Palma powstała z konkursowych kwiatów. Kryteria konkursu nie były łatwe, m.in. kwiaty o średnicy ok 10cm, związane drutem ok 30cm, jednak wszyscy uczestnicy pięknie się dostosowali. Zwycięzców wyłoniliśmy poprzez głosowanie całej szkoły. Każdy mógł oddać głos na 3 najpiękniejsze kwiaty.
Za ilość miejsca przyznała Komisja Konkursowa.
Dziękujemy wszystkim Rodzinom Uczniów, którzy się zaangażowali. Brawo
Poza konkursem dodatkowo kwiaty wykonali: Bartek (klasa 6), Emilka (klasa 2) I cała klasa 5. Dziękujemy

TELEGRAM

Nasza palma zajęła III miejsce i można oglądać ją w Kościele Parafialnym

 


Rozszerzona zawartość newsa