"Marsz dla Życia i Rodziny "
Dodane przez admin11 dnia 28.06.2023 16:06

W niedzielę 25 czerwca 2923 r. mieliśmy zaszczyt współorganizować, wraz z Domowym Kościołem (Klaudia i Tomek Pietraszek, Kinga Brandys-Wójciak) i Rzymskokatolicka Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rabce-Zdroju organizując Marsz dla Życia i Rodziny . Rozpoczęliśmy Mszą świętą o 14:00 w kościele św. Teresy, następnie z radością i przy dźwiękach muzyki przeszliśmy do Amfiteatru..
Na naszym stoisku dzielni Wolontariusze wykonywali zwierzątka z baloników podłużnych, rozdawali naklejki i balony oraz rodzice czytali i opowiadali dzieciom przypowieści biblijne a następnie dzieci wykonywały prace plastyczne była perykopa o cudownym rozmnożeniu chleba i ryb, przypowieść o zagubionej owcy, o talentach i o skarbie i perle.
Mieliśmy także zaszczyt wystąpić na scenie wraz z chórem Wniebogłosy i przedstawicielami Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Maryjnej Na sztalugach prezentowaliśmy prace laureatów miejsca w dekanalnym konkursie plastyczno-literackim pt. "Najświętsza Rodzina z Nazaretu wzorem I inspiracją dla mojej rodziny".
BYŁO PIĘKNIE, CUDOWNIE I RODZINNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ. .Rozszerzona zawartość newsa