GRUDNIOWE WYDARZENIA
Dodane przez admin11 dnia 30.12.2018 20:22

WIGILIA W SZKOLE Minął wielki i ważny dzień obchody Święta Patrona naszej Szkoły już wczoraj, Grupa Teatralna prowadzona przez p. Aleksandrę Szeligę i p. Justynę Wójciak, wystawiła przedstawienie Wigilia Karoliny, dla Pacjentów ŚCRU oraz Uczniów i Nauczycieli ZS przy ŚCRU na czele z Dyrekcją Szkoły . Wśród Gości był także Ks. Mariusz Susek i S. Urszula Ściurka .


 


21.XII w ten dzień rozpoczęliśmy od wspólnej Eucharystii oprawionej przez ks. Proboszcza Pawła Duźniaka, następnie wszyscy zobaczyliśmy przedstawienie "Wigilia Karoliny".

Po krótkiej przerwie odbył się Szkolny Konkurs Kolęd, który w kategorii klasy I-VI zdecydowanie wygrała klasa I a w kategorii klas starszych klasa VII. Następnie uczniowie składali sobie życzenia i dzielili się opłatkiem w gronie klasowym.

BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO Odwiedzili nas Harcerze z Panią Renatą Możdżeń na czele i przekazali naszej szkole Betlejemskie Światełko Pokoju. Tegorocznym hasłem BŚP jest Światło, które łączy , bardzo dziękujemy nie zgasimy Światełka do Wigilii


 

BIEG MIKOŁAJKOWY Rabczański Park Zdrojowy dnia 7 grudnia wypełnił się czerwonym kolorem, który w tym miejscu symbolizował ogromną nadzieję.


Galeria zdjęć _ GRUDNIOWE WYDARZENIA >>

Rozszerzona zawartość newsa