Algorytmy w przyjemnym wydaniu - Spotkanie z Kostką Rubika
Dodane przez admin_mtb dnia 31.01.2018 19:57

Algorytmy? To takie proste! Zapraszam was na spotkanie z KOSTKĄ RUBIKA - "OD POMYSŁOWEGO MODELU DO NAJPOPULARNIEJSZEJ ZABAWKI ŚWIATA".
Po feriach planujemy z kolegami z klasy drugiej zorganizować pierwsze szkolne zawody kostkowe z nagrodami, dlatego zachęcam do nauki układania :-)


Kamil Ścisłowicz

 

Układanie kostki Rubika to nie tylko możliwość pogłówkowania, ale także świetny sposób na nudę czy spędzenie wolnego czasu. Jest lekka i zajmuję bardzo mało miejsca, przez co możemy zabrać ja praktycznie wszędzie ze sobą. Do jej układania nie potrzebujemy prądu i Internetu, jedynie własne ręce, przez co staję się ciekawym zastępcą telefonu. To zajęcie jest bardzo wciągające i daję sporo satysfakcji.
Wiele osób myśli, że układanie kostki to trudna i skomplikowana umiejętność, a na jej nauczenie potrzeba bardzo wiele czasu. Jest jednak inaczej, tak naprawdę każdy może to zrobić, a do nauczenia wystarczy tylko dobry poradnik/osoba, która nas nauczy i trochę wolnego czasu na zapamiętanie paru koniecznych sekwencji ruchowych. Czytaj więcej >> poniżej LINK


Rozszerzona zawartość newsa

Poniżej podaję link do moim zdaniem najlepiej zrobionego poradnika do kostki 3x3x3:

https://youtu.be/cBU9Y729nQM


Film trwa 30 minut ale po jego uważnym obejrzeniu

kostka Rubika przestanie być dla ciebie tajemnicą ;-)

yes WARTO SPRÓBOWAĆ yes

Jeżeli film jest dla ciebie niezrozumiały albo potrzebujesz pomocy a chciałbyś/abyś się nauczyć to przyjdź do klasy II A chętnie pomożemy ;-)

Jeżeli nie posiadasz w domu kostki lub nie nadaje się ona do użytku (jak większość starych kostek) patrz powyżej :-)

waitUWAGA: Już niedługo pierwsze porady! Może nawet filmik naszego autorstwa?

Do ćwiczeń z kostką namawiał >> Kamil z Kolegami z klasy II A<< ZAPRASZAMY thumbs up