Rekrutacja 2020/2021

MILON DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU

Milion dzieci modli się na różańcu- I MY też

EKSPERT TABLICZKI MNOŻENIA

14 września w starszych klasach odbyło się rozdanie certyfikatów Expert Tabliczki Mnożenia w związku z X Światowym Dniem Tabliczki Mnożenia który odbył się 2.10.2020 r, w skromnych klasowych zespołach. W tym roku udział wzięło 26 uczniów. 24 uczniów zdobyło Certyfikat Eksperta Wszystkim serdecznie gratulujemy

ŚLUBOWANIE KLASI

Klasa pierwsza w dniu 14.X była najważniejsza. Był to ich Dzień Ślubowania. Najpierw Msza święta odprawiona przez księdza dyrektora Mariusza Suska.
Potem pasowanie na ucznia i wiele przyjemności , był nawet tort i niespodzianki.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole, niestety każda klasa osobno, ale też było cudownie było odśpiewanie Hymnu i modlitwa a potem wspólne spędzenie czasu.
Samorząd obdarował nauczycieli upominkami przygotowanymi przez uczniów.

JESIEŃ W OGRODZIE

Jeżeli było to możliwe wszystkie klasy korzystały z pięknej jesiennej pogody i miały zajęcia w naszym szkolnym ogrodzie.

PIERWSZY RAZ PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO i KOMUNI ŚW.

Pierwszy raz w naszej szkole rozpoczynamy przygotowania klasy 3 do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej w parafii św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju .
Ksiądz Wojciech zaprOSIŁ Rodziców Uczniów klasy 3 na spotkanie w poniedziałek po Mszy wieczornej.
W tamtym tygodniu świętowaliśmy z klasą 4 przyjęcie przez nich w obu parafiach pierwszej Komunii Świętej a dzisiaj 8.X Ksiądz Wojciech rozdał klasie 3 wcześniej, w kościele, poświęcone różańce i tym samym rozpoczęli przygotowania do Pierwszej Spowiedzi I Komunii Świętej.

TECHNIKA W KLASIE V

Uczniowie klasy V poznają tajemnice związane z papierem. Z tej okazji zaprosili jesień do swojej klasy wykonując piękne jesienne drzewa, wykorzystując różne gatunki papieru.