Nawigacja
  Strona Główna
 
  Kontakt

Aktualności:
  Sekretariat
  Rekrutacja 2019/2020

Bądź punktualny
  Plan lekcji
  Dzwonki
  Dni wolne od zajęć

Historia i Galerie:
  Siła 1% dla szkoły
  Historia

Organy szkoły:
  Dyrekcja
  Zarząd Rady Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Administracja i Obsługa

Dla uczniów:
  Pedagog szkolny
  Duszpasterstwo
  Zajęcia dodatkowe
  Świetlica szkolna
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

Dokumentacja:
  Statut
  Program wychowawczy
  Wymagania edukacyjne
  Zgoda na wycieczkę

 
  Oferta - Wynajem sal
 

  Kino Śnieżka

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
PIERWSZA SZKOLNA WYCIECZKA

WYCIECZKA NA TURBACZ.

  05.09.2019 r po raz kolejny zdobyliśmy najwyższy szczyt Gorców- Turbacz. Dziękujemy pani Dominice Bolechowskiej, która podjęła się trudu organizacji i prowadzenia dzisiejszej wyprawy. Cudowna pogoda, piękny krajobraz i my.... Społeczność Szkolna. Był to wspaniały czas dla nas wszystkich... Czas mobilizacji i wspólnie podjętego wysiłku.. ale co najważniejsze czas integracji, szczególnie ważny dla naszych nowo przyjętych uczniów, których bardzo serdecznie witamy w naszym gronie 😘 Droga na szczyt była długa i smaczna, a to dzięki borówkom którym chyba nikt z nas nie mógł się oprzeć. Przy schronisku spotkaliśmy specjalny zespół ratownictwa górskiego, który przypomniał nam o zasadach jakich powinniśmy przestrzegać wybierając się w góry. Po zasłużonym odpoczynku udaliśmy się na Polanę Rusnakową do kaplicy Papieskiej w której KS. Kazimierz Dadej odprawił dla nas Mszę świętą. Dziękujemy wszystkim za udział.


 

JUŻ W SZKOLE

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2019/2010

  2 września 2019 roku rozpoczęliśmy uroczyście Rok Szkolny 2019 /20. Wzięliśmy udział, we wspólnej z Szkołą Podstawową nr 2, Eucharystii a następnie, już w szkole, wysłuchaliśmy opowieści Pani Haliny Pędzimąż żołnierza AK, która mieszka po sąsiedzku.


 

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020

Witajcie po wakacjach.

  Nowy Rok Szkolny rozpoczynamy 2 września ( poniedziałek)
 • 8:00 zbiórka przed kościołem św. Marii Magdaleny przy wychowawcach;
 • 8:15 Msza święta w kosciele św. Marii Magdaleny w Rabce - Zdroju;
 • 9:30 Uroczyste rozpoczęcie roku w Szkole, ul. Brzozowa 2 ( sala 9).

WYCHOWAWCY:
Klasa 1 - p. Katarzyna Żaczek
Klasa 2 - p. Aleksandra Szeliga
Klasa 4 - p. Karolina Sulak
Klasa 6 - p. Ewa Dziechciowska
Klasa 7 - p. Justyna Wójciak
Klasa 8 - p. Marek Hodana

 


 

NAGRODY DLA UCZNIÓW

13 Absolwentów i Uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu otrzymało nagrody za zdobycie wysokich miejsc w konkursach i zawodach sportowych na XI sesji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju. GRATULUJEMY!

WAŻNA WIADOMOŚĆ

Sekretariat KSP im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Rabce - Zdroju,
  podczas wakacji, czynny w dniach:
 • do 5 lipca 2019,
 • 16-19 lipca 2019,
 • 29 lipca - 2 sierpnia 2019,
 • 19 - 30 sierpnia 2019
w godzinach 8:30 - 14:00

 


UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Wczoraj był wzruszający dzień .Zakończyliśmy nasz pierwszy rok szkolny 2018/2019. Najpierw byliśmy na Mszy świętej podziękować Panu Bogu za wszelkie dobro otrzymane ,klasa siódma i pierwsza przygotowały krótkie przedstawienie na pożegnanie klas gimnazjalnych i ósmej .W bardzo humorystyczny sposób docenili wybitne postacie wśród naszych Uczniów kończących Szkołę , wręczając statuetki Oskarowe np. dla najlepszego dijeja, sportowca, tancerza, aktora, makijaż i inne . 46 Uczniów otrzymało świadectwo ukończenia Gimnazjum , 11 Uczniów otrzymało świadectwo ukończenia Katolickiej Szkoły Podstawowej Nnasi pierwsi Absolwenci

44 Uczniów otrzymało świadectwo promocyjne do następnej klasy .

GRATULUJEMY

.
Były nagrody za świadectwa z wyróżnieniem (aż 38 Uczniów), listy gratulacyjne dla Rodziców, nagrody dla Uczniów za udział w licznych konkursach i zawodach sportowych, za podarowanie książek do szkolnej Biblioteki, za wyjątkowo duże zaangażowanie na rzecz szkoły, za służbę w Szkolnym Kole Wolontariatu .Były podziękowania dla Nauczycieli i Pracowników Szkoły oraz prawie 50 podziękowań dla Rodziców za okazane wsparcie dla szkoły .

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PIĘKNY ROK SZKOLNY

 

Zwyciężył Marek Siwor

W dniu 17.06.2019 r. odbył się finał XV edycji konkursu wiedzy o międzynarodowym prawie humanitarnym konfliktów zbrojnych im. prof. Andrzeja Pankowicza. W ramach II etapu uczestnicy wzięli udział w warsztatach "W okupowanym Krakowie" zorganizowanych przez Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa "Nila". Następnie w siedzibie Małopolskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża przeprowadzony został finał konkursu.
  Naszą szkołę reprezentowali:
 • Michał Żurek
 • Marek Siwor
 • Rafał Czyszczoń
Na tym etapie rywalizacji uczestnicy odpowiadali na pytanie ekspertów. Uczniowie sami zgłaszali się do zadawanych pytań. Dlatego, o zwycięstwie decydowała szybkość oraz poprawność jak największej liczby odpowiedzi. Zwyciężył uczeń naszej szkoły: Marek Siwor. Gratulacje. 👍👍👍👍 Dziekujemy Panu Michałowi Bala za przygotowanie Uczniów do konkursu 👏👏👏👏👏💐

 

Strona 1 z 59 1 2 3 4 > >>