DZIEŃ OTWARTY W I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM im. E. Romera

18 marca 2019
Byliśmy tam 😃 bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia

ROZPOCZYNAMY WIELKI POST

Rozpoczynamy Wielki Post. Co tydzień w naszej Szkole uczestniczymy w Mszy świętej w każdy wtorek. W tym tygodniu wspólna szkolna Eucharystia przeniesiona została na Środę Popielcową w kościele parafialnym p.w.św. Marii Magdaleny w Rabce - Zdroju o godzinie 11:00. Nasi Uczniowie chętnie włączyli się w czytanie (Paweł i Marysia) i śpiewanie psalmu (Julia) oraz modlitwę wiernych (Maksymilian), a ministranci i lektorzy w służenie (Filip, Rafał, Dominik, Michał, Kuba, Łukasz, Kuba, Maks, Paweł, Mateusz).

JAK ŁADNIE W NASZEJ SZKOLE

Zapraszamy do naszej Szkoły 😃 do końca marca trwają zapisy do wszystkich klas 📖 😃 na naszej stronie internetowej są do pobrania dokumenty w zakładce REKRUTACJA
😃 a teraz zobaczcie jak wyglądają klasy po remoncie

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

Zapraszamy do naszej szkoły 7 marca- czwartek- od godziny 16.00. Będzie można zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z uczniami, spotkać się z nauczycielami oraz wziąć udział w ciekawych zajęciach.

W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

W dniu 22.02.2019
  klasa 1 była na wycieczce w Bibliotece Miejskiej w Rabce-Zdrój? Bardzo miła pani Bibliotekarka zapoznała nas z pracą w bibliotece z zasadami wypożyczeń książek. Prawie wszyscy z nas są czytelnikami rabczańskiej biblioteki. Kto jeszcze nie jest czytelnikiem w niedługim czasie na pewno się zapisze. Dużo czasu spędziliśmy w czytelni biblioteki oglądając i czytając książki.? Przyjdziemy tutaj jeszcze bo bardzo zaciekawiła nas kafejka internetowa. I oczywiście pożyczymy kolejne książki bo bardzo lubimy czytać ?

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

21.02.2019 uczniów naszej szkoły odwiedził funkcjonariusz Karpackiego Oddziału Straży Granicznej. W trakcie spotkania przestrzegał uczniów przed zażywaniem narkotyków i innych środków odurzających.Prelekcję przeprowadzil chor. SG Zbigniew Krzysztofek z Placówki SG w Zakopanem. W trakcie zajęć funkcjonariusz przybliżył uczniom, jakie konsekwencje może nieść za sobą zażywanie narkotyków i dopalaczy. Przedstawił również metody walki z narkomanią oraz konsekwencje prawne związane z posiadaniem środków odurzających.
Na zakończenie zajęć zaciekawiona młodzież zadawała wiele pytań dotyczących omawianej tematyki, jak również związanych z codzienną służbą w Straży Granicznej.

WALLENTYNKI

WALENTYNKOWO - KARNAWAŁOWO 14.02.2019
14 LUTEGO od rana walentynkowo, dużo słodkości i serdeczności no i oczywiście poczta walentynkowa. Natomiast po lekcjach przebraliśmy się i na ball. Za najlepsze przebrania były nagrody.

DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNĄ ZABAWĘ