WYNAJEM

Chętnie wynajmiemy sale lekcyjne na działalność edukacyjną (kursy, szkolenia, konferencje itp.) w systemie weekendowym lub w tygodniu popołudniu od godziny 15:00.

- Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną.
- Proponujemy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu.
Klasa 2 projektuje i tworzy strony internetowe

Uczniowie klasy 2 w ramach zajęć z Informatyki tworzyli strony internetowe według własnych autorskich projektów. Fotoalbum najpełniej przedstawi jakie efekty uzyskał każdy z uczestników zajęć.
Uczniowie nie kryli zadowolenia :-)

Profilaktyka uzależnień - Fundacja Latarnia

13 stycznia 2016 r. w godz. 9:00- 11:00 w jednym z budynków Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju odbyło się spotkanie z fundacją „Latarnia”. Udział w nim wzięły klasy I-III naszego gimnazjum. Spotkanie pt. ”Poznaj prawdę a prawda cię uwolni” było przeprowadzone przez p. Marcina i p. Dariusza. Przeżyli oni tragiczne dzieciństwo oraz młodość, ale będąc o krok od śmierci doświadczyli cudu. Teraz, jako przedstawiciele fundacji „Latarnia”, uświadamiają ludziom, a w szczególności młodzieży niebezpieczeństwa jakie niosą ze sobą wszelkie używki.

Na spotkaniu poruszono problem uzależnień i przemocy. Przedstawiciele fundacji przestrzegali przed zażywaniem narkotyków, paleniem papierosów mówili o różnych obliczach uzależnienia. Swoje wypowiedzi popierali własnymi doświadczeniami, jak i materiałami zaczerpniętymi z życia innych ludzi o podobnych przeżyciach. Ich historie poruszyły każdego z obecnych na sali. Oprócz opowieści p. Marcin przedstawił kilka własnych utworów raperskich o pozytywnym przesłaniu.
Spotkanie z przedstawicielami fundacji było bardzo pouczające. Każdy na nim obecny wyciągnął z niego wnioski.

Zuzanna Krauzowicz i Martyna Świder kl. 1a
1 % DLA NASZEJ SZKOŁY

Drodzy Rodzice! Już po raz kolejny nasza szkoła dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska (SPSM) stara się pozyskać środki z 1 % odpisu z przeznaczeniem na zakup pomocy dydaktycznych. Bardzo prosimy o przekazanie 1 % Waszego podatku na konto SPSM, które z kolei przeleje zebrane pieniądze na konto Rady Rodziców naszej szkoły.

Co należy zrobić: W odpowiednich rubrykach PIT wpiszcie Państwo numer KRS , czyli 0000052078 oraz w rubryce „cel szczegółowy", nazwę naszej szkoły, czyli: Gimnazjum im. Świętej Rodziny w Rabce-Zdroju.

thumbs up   Serdecznie dziękujemy! secret

Szczegóły w zakładce Aktualności „1 % na rzecz szkoły”

Wywiadówka śródokresowa

WYWIADÓWKA ŚRÓDOKRESOWA

14.01.2016 r. (czwartek) godz. 16:30 wait

hmm!   (spotkanie z wychowawcami w swoich salach).

Boże Narodzenia 2015

Święto Patrona Szkoły

22 grudnia 2015 r. (wtorek) w naszej szkole obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły.

Harmonogram:

9:00 - uroczysta Msza Święta w kościele p.w. Świętej Teresy, podczas której nastąpiło ślubowanie klas pierwszych,
10:3011:30 - wigilie klasowe,
11:45 - wigilia dla pracowników szkoły.