Projekcja filmu: "Powiedz nam kim jesteśmy"

11 lutego wieczorem kilkoro uczniów z naszej szkoły korzystając z zaproszenia Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej uczestniczyło w Nowym Targu w premierze filmu pt. "Powiedz nam, kim jesteśmy". To film poruszający tematykę powojennego podziemia niepodległościowego na Podhalu. Nakręcony został przez młodych ludzi (gimnazjalistów i licealistów) i młodym jest dedykowany. Projekcję filmu poprzedziły krótkie prelekcje (nauczyciela historii, gimnazjalisty, pracownika IPN-u i producenta), a także rekonstrukcja historyczna. Na premierze obecni byli żołnierze Armii Krajowej. Film powstał przy wsparciu Muzeum Historii Polski, programu „Patriotyzm Jutra”.

Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=LNVG6jjODxM

K. Niżnik

Środa popielcowa- postanowienia klas

10 lutego z okazji środy popielcowej na pierwszej godzinie lekcyjnej w kaplicy szkolnej, ksiądz Andrzej odprawił mszę świętą. Oprawę liturgiczno – muzyczną przygotowała klasa II. Po mszy świętej każda klasa na przygotowanej wcześniej tablicy przyczepiła swoje postanowienia na 40 dni postu.
Mamy nadzieję, że będą się starać wywiązać z owych postanowień.

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa klas gimnazjalnych miała miejsce we wtorek 09 lutego. Uczniowie ten czas spędzili na tańcach w rytm dobrej muzyki. Nie zabrakło przebierańców w tym również postaci grozy. Zobacz galerię.

Zmodernizowana szatnia

Zmodernizowana szatnia Dzięki odpisowi z 1%. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zechcieli przekazać go właśnie naszej szkole. Miło zobaczyć tego efekty!

clapDziękujemy! thumbs up

Bal studniówkowy 2016

15 stycznia 2016 roku uczniowie klasy 3 LO na 100 dni przed maturą, jak co roku zdali swój pierwszy egzamin.
W wieczorowych strojach dumnie i z gracją wykonali swój pierwszy krok w dorosłość "Poloneza czas zacząć...". Zapraszamy do obejrzenia fotoalbumu.

Jesteśmy blisko Światowych Dni Młodzieży

Bierzemy udział w przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży. Link do strony z aktualnościami znajdziesz poniżej. >> Kliknij w baner <<

WYNAJEM

Chętnie wynajmiemy sale lekcyjne na działalność edukacyjną (kursy, szkolenia, konferencje itp.) w systemie weekendowym lub w tygodniu popołudniu od godziny 15:00.

- Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną.
- Proponujemy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu.