KONKURS O NAGRODĘ DYREKTORA SZKOŁY

Wyniki Konkursu o NAGRODĘ DYREKTORA SZKOŁY. Zadaniem uczestników było wykonanie PLAKATU INFORMACYJNEGO O NASZYM GIMNAZJUM w programie do grafiki komputerowej.

Zwyciężczynią, która wykazała się bardzo dużymi umiejętnościami graficznymi została uczennica klasy 1a Zuzanna Krauzowicz.

Laureatka otrzymuje nagrody:

Pierwsza ma charakter honorowy:  jej projekt będzie wykorzystany jako oficjalny plakat w rekrutacji do naszej szkoły. Druga, to tomik "Moje Baśnie" Antoniny Zachary-Wnękowej oraz dwa bilety wstępu do Kina ŚNIEŻKA w Rabce-Zdroju.

Nagroda Filmowa już czeka w  KINIE ŚNIEŻKA - ZAPRASZAMY!

BILET jest ważny TYLKO z pieczęcią i podpisem Dyrektora Szkołyshop

clapJeszcze raz gratulujemy Zuzannie pomysłowości i umiejętności graficznychclap.

NOWY Film na YouTube - AVE POWER 2016

Dzień PROJEKTÓW

Pierwszy dzień wiosny - poniedziałek 21 marca 2016r. w naszej szkole wypełniony był różnymi ciekawymi wydarzeniami.

W tym dniu odbyła się prezentacja PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH. Uczniowie pracowali nad ich realizacją przez ostatnie kilka miesięcy.  Jako pierwsza zaprezentowała się grupa artystów ze sztuką: "Kopciuszek XXI wieku".

Tematyka projektów była bardzo różnorodna, dla tego też nie nudziliśmy się.

Było ciekawie, czasem zabawnie i zaskakująco lecz zawsze bardzo pouczająco!

DZIEŃ OTWARTY DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

GIMNAZJUM IM. ŚWIĘTEJ RODZINY W RABCE- ZDROJU

ZAPRASZA NA DZIEŃ OTWARTY

DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH.

TERMIN: 22 MARZEC 2016 ROK (wtorek) OD GODZ. 9:00

UL. JANA PAWŁA II 48 W RABCE - ZDROJU

Willa "GRANIT"

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

"Miłość i pożądanie" - wykład ks. Henryka Kamińskiego

W ramach odbywających się w Naszej Szkole rekolekcji wielkopostnych z wizytą zawitał do nas w czwartek 10 marca ks. Henryk Kamiński wikariusz z parafii Marii Magdaleny z wykładem na temat miłości i pożądania skierowanym do uczniów klas trzecich gimnazjum i liceum.

Zapoznał on również uczniów ze swoją działalnością na Ukrainie i prowadzonym domem sierot.

Dzięki spotkaniu mogliśmy spojrzeć inaczej na aspekt miłości do drugiego człowieka i pogłębić swoją wiedzę religijną.

Gabriela Czubin klasa 3 gimnazjum

Wykład przedstawiciela IPN "Żołnierze wyklęci" dr Dawid Golik

Dnia 3 marca 2016 roku ( czwartek) gościł w naszej szkole z wykładem pracownik IPN, pan dr Dawid Golik. Wygłosił on wykład na temat Żołnierzy Wyklętych z naszego rejonu. Uczestnikami wykładu byli uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum oraz zaproszeni uczniowie z gimnazjum nr 1.

Wykład przybliżył uczniom te ciemne i skrywane karty naszej historii powojennej. Serdecznie dziękujemy panu Piotrowi Sochań za osobisty wkład w przygotowanie tego wartościowego spotkania.

Bieg WILCZYM TROPEM

Dnia 28 lutego 2016 roku (niedziela) o godzinie 12:00 uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w biegu poświęconym pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym. Zawodnicy mieli do przebiegnięcia dystans 1963 metrów co stanowiło odwołanie do roku, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty Józef Franczak PS. Lalek.
Zdrowa rywalizacja i pogoda sprzyjała w tym dniu wszystkim uczestnikom…