ZAPRASZAMY NA WARSZTATY ARTYSTYCZNO NAUKOWE

Od 6 listopada zaczynają się warsztaty WAN na które serdecznie zapraszamy. Dla tych którzy nie mogą się jeszcze zdecydować, zapraszamy od 6 listopada do 10 listopada można skorzystać bezpłatnie.

HARMONOGRAM AKTUALNY

"ODWAŻNY PASTUSZEK" spektakl Teatru EDEN

30 listopada po południu gościli u nas aktorzy teatru EDEN ze sztuką „ Odważny Pastuszek”, którzy przekazali nam treści z głębokim przesłaniem ale również zachęcili do wspólnej zabawy.

ŚWIĘTY UŚMIECHNIĘTY

30 listopada święci gościli w naszej szkole. Radosny, kolorowy, piękny dzień, pełen pozytywnych przykładów życia. Uczniowie prezentowali Świętych, którzy w tym roku szczególnie ich inspirują. Prezentacje świętych w każdej klasie z uwagą wysłuchał Pan Adam i „ św. Królowa Jadwiga”, bardzo podobna do naszej pani dyrektor.

Wielki Koncert - Wielbi dusza moja Pana

2023.10.28. W Kościele Św. Marii Magdaleny wielki koncert - Wielbi dusza moja Pana! - II Przegląd Pieśni Maryjnych. Kogo nie było niech żałuje. Dziękujemy wszystkim Występującym za tą piękną ucztę duchową. Naszą szkołę reprezentowała grupa z klasy trzeciej. Brawa dla Pani Oli i Pana Pawła za przygotowanie uczniów, dla dzieci za śliczny występ oraz dla rodziców.

MIĘDZYNARODOWY RÓŻANIEC DZIECI 2023 R.

W dniu 18 października, w środę o 10:00 wokół naszego kościoła zgromadziły się dzieci i młodzież, aby wziąć udział w akcji modlitewnej o pokój na świecie, pt. "Milion dzieci modli się na różańcu". W sumie było około 400 dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli z terenu parafii, ze Szkoły Katolickiej było 142 uczniów.

Wszyscy modlili się w łączności z dziećmi z całego świata /ok 160 krajów/. Dzieci odmawiały Pozdrowienie Anielskie w kilku językach świata: polski, łaciński, angielski i ukraiński. Dziękujemy Nauczycielom i Wychowawcom za przyprowadzenie uczniów Fot. Jan Ciepliński i Angelika Bryndza, Paweł Czyszczoń, Ignacy Meckier

JAK ŚWIĘTOWALISMY DEN

16 października nasza Szkoła świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystej Eucharystii, pod przewodnictwem Ks. dyrektora CEAK Łukasza Jachymiaka i ks. proboszcza Piotra Iwanka, modliliśmy się w intencji dyrekcji, nauczycieli, pracowników i oczywiście uczniów naszej Szkoły. Mieliśmy także okazję, by podziękować sobie nawzajem.
Po zakończonej Mszy świętej każda klasa przyszła pod pomnik papieża Jana Pawła II w Parku Zdrojowym pamiętając, że to właśnie dziś jest 45. rocznica Jego wyboru na Stolicę Piotrową. Na koniec udaliśmy się do kina na film pt. "Między nami żywiołami".

Kochani, wszystkiego najlepszego
z okazji Dnia Nauczyciela .
Bożego błogosławieństwa, zdrowia, sukcesów w każdej dziedzinie.

dyr. Justyna Czyszczoń .