Wizyta w Radio Kraków

10 maja 2017 roku (tj. środa) uczniowie naszego gimnazjum udali się na zorganizowaną specjalnie dla nich darmową wycieczkę do Radia Kraków. Była to nagroda dla tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w poprzednim półroczu.

Po dojechaniu do celu, uczestnicy rozpoczęli zwiedzanie drugiej w historii siedziby Radia Kraków. Na początku uczniowie musieli pokonać kręte korytarze, mając przy tym możliwość obserwowania  dziennikarzy w pracy. Pierwszym etapem zwiedzania było zobaczenie wnętrza pomieszczenia, w którym wszystko jest kontrolowane - w radiu bardzo istotny jest czas, żadna piosenka nie może być w połowie zakończona, a audycja czy wiadomości pominięte. Uczestnicy zostali poinformowani  o ciekawej opcji wprowadzonej w Radiu Kraków. Jest nią możliwość słuchania, ale też oglądania audycji w Internecie. Po zakończeniu tego etapu zwiedzania, pan Robert Konatowicz przejął pieczę nad uczniami.

Następnie uczestnicy wycieczki obejrzeli studio koncertowe im. Romany Bobrowskiej. To pomieszczenie okazało się gościć wielu utalentowanych Polaków i być świadkiem interesujących historii. Po wysłuchaniu opowieści pana Roberta, uczniowie mogli zobaczyć małą galerię zdjęć słynnych ludzi, którzy odwiedzili Radio Kraków.

Radio Kraków okazało się ciekawym miejscem i dobrym celem wycieczki, a cała idea motywacją dla innych uczniów do nauki. Każdy przecież ma szansę zdobyć podobną nagrodę za rok!

Zuzanna Krauzowicz kl. II A

Wywiadówka 11.05.2017r.

WYWIADÓWKA

Informująca o postępach w nauce i zachowaniu

11.05.2017 r. (czwartek) godz. 1600 - 1830 -  spotkanie z wychowawcami w swoich salach.

stress Serdecznie zapraszamy!shop

Finał Małopolskiego Konkursu Informatycznego 28.04.2017

Dnia 28.04.2017 r. w Krakowie w Zespole Szkół Elektrycznych odbył się WOJEWÓDZKI ETAP Małopolskiego Konkursu Tematycznego z INFORMATYKI "Od algorytmu do programu.

Uczeń klasy 1b Gimnazjum im. Świętej Rodziny

Krzysztof Ligarski zdobył Tytuł FINALISTY.clap

To bardzo duży SUKCES KRZYSZTOFA zwłaszcza że jest dopiero uczniem klasy pierwszej gimnazjum.

W konkursie mierzył się z kolegami o dwa lata starszymi od siebie. Trzymamy kciuki i czekamy na wyniki ostatniego etapu. Dla nas i tak jest ZWYCIĘZCĄ! Krzysztof pisał test w sali numer 55 - to nie może być zła wróżba!

Testy gimnazjalne 2017
Testy gimnazjalne, które w tym roku trwały od 19-21 kwietnia 2017r. dobiegły końca. Każdy z uczniów pracował na wyniki całe dwa lata. Nie ma mowy, aby sumienna praca nie dała dobrych efektów.
waitUczniowie są dobrej myśli i ze spokojem czekają na ocenę swych prac  przez komisje egzaminacyjne. pray Dobrze zdany test gimnazjalny jest przepustką do wymarzonej szkoły średniej. Każdy z uczniów o tym wie!

Zapraszamy do naszej szkoły

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie szkoły
W DZIALE >> REKRUTACJA <<

Życzenia Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Zapraszamy na wywiadówkę

Wywiadówka – 6 kwietnia 2017 r. (czwartek)

Harmonogram:

1600  –  spotkanie rodziców kl. I i III z psychologiem  p. Weroniką Potaczek w sali konferencyjnej (II piętro), na wykładzie pt. „Wpływ technologii na psychikę dzieci i młodzieży”,

ok. 1645 – rodzice uczniów kl. III zostają na krótkim szkoleniu odnośnie egzaminu gimnazjalnego.

1630-1830 – wywiadówka dla wszystkich klas (w swoich salach).

wait Serdecznie zapraszamy comfort