KREATYWNE ZAJĘCIA

Zapraszamy wszystkich na warsztaty kreatywne w piątki od 15:00-16:00. Mamy jeszcze wolne miejsca.
Na ostatnich zajęciach tworzyliśmy kartki świąteczne z choinką origami, ozdabialiśmy je cekinami i cyrkoniami. Tworzyliśmy także swoje naklejki (z kartki, taśmy przeźroczystej i pisaków), którymi również ozdabialiśmy nasze kartki.
Zadzwoń do nas 505 53 45 18

NOWY ROK 2024

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam Państwunajszczersze życzenia:
zdrowia, miłości, szczęścia i wszelkiej pomyślności.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych będzie dla Was momentem odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków,
a Nowy Rok 2024
niech spełni nadzieje z nim związane. Niech uda się z sukcesem zrealizować wszystkie plany.

ŚWIETO PATRONA SZKOŁY

21 grudnia 2023 r. obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły, Najświętszej Rodziny z Nazaretu. Poniżej cała szkoła w kościele po mszy świętej.

Uroczystości zakończyliśmy w szkole klasowymi wigiliami.

ŁAŃCUCH DOBRA

#Łańcuchdobra #ProSalute Jak co roku, w tym także, uczestniczyliśmy w akcji charytatywnej dla dzieci chorych na dystrofię mięśniową. W tym roku wykonaliśmy 450 m łańcucha. Udało nam się ubrać choinkę w szkole oraz w kościele św.Marii Magdaleny przy szopce. A także podzieliliśmy się z parafianami przygotowując paczuszki, a w nich kilka metrów łańcucha. W tym roku w większości był łańcuch ekologiczny, bo z recyklingu. Wykorzystaliśmy stare katalogi i gazety i powstała choinka ekologiczna, która stanęła w szkole. Akcja wiąże się z wpłatą na konto Fundacji Pro Salute, której dokonaliśmy po kiermaszu ozdób świątecznych. Zachęcamy wszystkich do wsparcia działań Fundacji.

KONKURS KOLEND

20 grudnia 2023 r. odbył się szkolny przegląd kolęd, pastorałek i piosenek świąteczny. Każda klasa zaprezentowała się bardzo wyjątkowo. Komisja przyznała nagrody w ośmiu kategoriach znajdując w każdym wykonaniu coś wyjątkowego, co szczególnie cechowało daną klasę. Dyrekcja podziękowała wszystkim Uczniom za zaangażowanie a Wychowawcom za przygotowanie swoich klas do występu. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród. W czasie koncertu odbyło się także rozdanie nagród w dwóch konkursach organizowanych ostatnio przez Samorząd Uczniowski: szkolny konkurs pierniczkowy oraz szkolny konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój sal lekcyjnych.

ŚWIĘTO UCZNIÓW NA UKRAINIE

17 grudnia nasi uczniowie na Ukrainie przyjęli Sakramenty św. zgodnie z ich tradycją. Gratulujemy naszym Uczniom I życzymy błogosławieństwa Bożego

SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM

6 grudnia, Święty Mikołaj zabrał klasę 2 do Teatru Lalek Rabcio a klasę 5 do Parku Trampolin w Nowym Targu Pozostali uczniowie oczekiwali Mikołaja w szkole i zostali sowicie obdarowani.

Strona 4 z 101 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>