Rekrutacja 2021/2022

CZWARTKOWA MSZA ŚW.

W tym dniu podczas Mszy świętej, klasa 3 wraz Katechetami i Panią Renatką, modliła się o dary Ducha Świętego dla Uczniów i Nauczycieli podczas zdalnego nauczania.

ŚWIĘTY UŚMIECHNIĘTY

W CZWARTEK 29 .X po szkole chodzili Święci na żywo i w zdalnym odbył się konkurs "Święty uśmiechnięty" komisja konkursowa oceniała strój, atrybuty oraz wiedzę o Świętym
W konkursie wzięło udział 42 Uczniów i 4 Nauczycieli.

MILON DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU

Milion dzieci modli się na różańcu- I MY też

EKSPERT TABLICZKI MNOŻENIA

14 września w starszych klasach odbyło się rozdanie certyfikatów Expert Tabliczki Mnożenia w związku z X Światowym Dniem Tabliczki Mnożenia który odbył się 2.10.2020 r, w skromnych klasowych zespołach. W tym roku udział wzięło 26 uczniów. 24 uczniów zdobyło Certyfikat Eksperta Wszystkim serdecznie gratulujemy

ŚLUBOWANIE KLASI

Klasa pierwsza w dniu 14.X była najważniejsza. Był to ich Dzień Ślubowania. Najpierw Msza święta odprawiona przez księdza dyrektora Mariusza Suska.
Potem pasowanie na ucznia i wiele przyjemności , był nawet tort i niespodzianki.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole, niestety każda klasa osobno, ale też było cudownie było odśpiewanie Hymnu i modlitwa a potem wspólne spędzenie czasu.
Samorząd obdarował nauczycieli upominkami przygotowanymi przez uczniów.

JESIEŃ W OGRODZIE

Jeżeli było to możliwe wszystkie klasy korzystały z pięknej jesiennej pogody i miały zajęcia w naszym szkolnym ogrodzie.

Strona 4 z 73 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>