MIKOŁAJKI 2019

6 grudnia 😄🤣🙏 dzisiaj był bardzo fajny i ciekawy dzień w szkole 🎅🤶😘 zaczęło się od tego, że prawie wszyscy ubrali się w kolory mikołajowe 👍😄 o 10:00 odbył się występ grupy tanecznej z naszej szkoły prowadzonej przez Panią Tatianę (czwartki od 14:00 do 15:00) 👍👏 a zaraz po nim przedstawienie pt. "Śpiąca królewna" wystawione przez naszą Grupę Teatralną prowadzoną przez Panią Renatę S. i Panią Olę S. (poniedziałki 15:30 - 16:30) 👍👏 po 11:00 pojawił się Gość, na którego chyba wszyscy dziś czekali: Święty Mikołaj 🎅 rozdawał drobne upominki przygotowane przez Anioły oraz prosił, by być dobrym i Świętym człowiekiem oraz często używać słów: dziękuję, proszę i przepraszam 👍 następnie Redaktor naczelny naszej, nowej szkolnej gazety Stanisław Wiewiórkowski (klasa VI), zachęcał do jej czytania, gdyż właśnie dzisiaj pojawił się pierwszy numer 😄dziękujemy Pani Ewie Dz. za nadzór merytoryczny 👏 kilkoro Uczniów pojechało z Panią Dorotą S. do Nowego Targu, do Biblioteki aby odebrać nagrody konkursu "Koniecznie to przeczytaj" 📖 po lekcjach, członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu KSP, wykonywali upominki na "Bieg Mikolajowy dla Daniela" na 10 grudnia a wieczorem od 17:30 - 20:00, Rodzice tworzyli wraz ze swoimi dziećmi piękne dzieła na zajęciach "Rękodzieło" prowadzonych przez Panią Justynę C. oraz Panią Kingę H. 🎨👍 przez cały dzień uczniowie i rodzice przynosili swoje dary serca na akcję "Szlachetna Paczka" koordynowaną przez Panią Justynę W. i Panią Dominikę B. 👍dziękujemy Rodzicom, że z taką otwartością podeszli do tej akcji 🙏to ważne, aby być jak Święty Mikołaj🤝 i dzielić się dobrem 👍 to był bardzo intensywny, ciekawy oraz pełen atrakcji i różności dzień 😄 zobaczcie krótką fotorelację 👏 a szczegóły będą w utworzonych albumach.